Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

webinaras Archives - Sprendimai verslui

Webseminaras. ISL Online. Sprendimas, kurio nenorėsite pakeisti

2021-04-21 |

Tema: Nuotolinė pagalba su ISL Online: Nuo ko pradėti?

Webseminare sužinosite: • ISL Online vertes. • Kokie galimi licencijų pasirinkimo būdai. • Išvysite ISL Online demo, kurios metu supažindinsime su įrankio funkcionalumu ir galimybėmis.

Išbandykite sprendimą 15 d. nemokamai. … Skaityti daugiau

Webinaras: Integruotas IT valdymas su Axence nVision 9

2016-11-21 |

„Axence nVision“ – tai universalus sprendimas, skirtas tinklo ir vartotojų darbo vietų stebėsenai bei vizualizacijai, programinės ir techninės įrangos auditui, nuotolinei techninei pagalbai bei duomenų apsaugai.

Išsamiame webinare pristatome pagrindines produkto Axence nVision v.9 funkcijas. Produktą pristato „Baltimax“ pardavimų inžinierė … Skaityti daugiau

Webinaras. „BeAnywhere“: kaip efektyviai suteikti pagalbą nuotoliniu būdu?

2014-11-21 |

Beautiful Woman With Digital TabletKviečiame į webinarą „BeAnywhere“: kaip efektyviai suteikti pagalbą nuotoliniu būdu?, kuriame pristatysime naują produktą rinkoje – nuotolinės pagalbos programą, skirtą technikams ir klientų aptarnavimo vadybininkams.

Skaityti daugiau

Papildomi webinarai, skirti Jums!

2014-09-09 |

cct-direct-fma-poster-940x400_ltDėmesio,

kviečiame į nemokamus papildomus webinarus Jūsų verslo efektyvumui.

Tikimės, kad rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus ir rasite Jūsų įmonei tinkamą sprendimą. Kviečiame registruotis jau dabar.

Linkėjimai,
NOD Baltic – kai reikia programos

Skaityti daugiau

Verslo duomenų apsauga: ką norite ištrinti šiandien?

2014-09-05 |

blancco ooNorint ištrinti, perdirbti, parduoti ar padovanoti naudotą IT įrangą, rekomenduojama visus joje saugomus duomenis visiškai sunaikinti.  Šis klausimas tapo itin aktualus Europos Sąjungai paskelbus apie nuo kitų metų įsigaliosiančias įstatymo pataisas, kuriomis bus siekiama sustiprinti asmens duomenų apsaugą.

Skaityti daugiau

Išskirtinių produktų webinarų ciklas: išgirsk!

2014-09-01 |

cct-direct-fma-poster-940x400_ltSveiki,

išskirtinis webinarų ciklas jau prasidėjo! Kviečiame sužinoti daugiau apie inovatyvius būdus apsaugoti savo duomenis, patarimus apie dokumentų valdymą ir efektyvų verslą.

Šį kartą kruopščiai atrinkome įdomiausias temas ir parengėme išskirtinių mūsų atstovaujamų produktų prezentacijas, kurios bus naudingos tiek mažai įmonei, tiek verslą itin išplėtojusioms organizacijoms.

Prezentacijas ves „NOD Baltic” produktų vadovas Deividas Švėgžda ir „Odoo” pardavimų vadovas Mindaugas Stauskas. Tikimės, kad rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus ir rasite Jūsų įmonei tinkamą sprendimą. Kviečiame registruotis jau dabar.

Linkėjimai,
„NOD Baltic“ komanda, kai reikia programos

Skaityti daugiau

Realaus laiko konsultacijos: kaip efektyviai pasiekti klientą

2014-08-29 |

red_helperRealaus laiko pokalbiai su klientais yra puikus būdas pagerinti įmonės pardavimus. Redhelper suteikia galimybę bendrauti su klientu, išsiaiškinti jo poreikius, didinti jo pasitenkinimą aptarnavimo kokybe.

Skaityti daugiau

ESET webinaras. Debesų ir virtualios aplinkos: ką apie tai turėtumėte žinoti Jūs?

2014-07-09 |

Šiandien įmonės susiduria su galybe skirtingų pasirinkimų, kokius IT sprendimus naudoti: ar savo IT infrastruktūrą toliau vystyti patiems, ar naudotis kitų siūlomais debesų kompiuterijos sprendimais bei kokioje virtualioje aplinkoje dirbti.

Dėl šios priežasties pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET kviečia dalyvauti nemokame webinare, … Skaityti daugiau