Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

verslo apsauga Archives - Sprendimai verslui

Sukčiavimai ir jų prevencija – finansinių ir kitų institucijų dėmesio centre

2022-01-06 |

Spartūs pokyčiai įvairių verslų veikime, ypač pasaulinės pandemijos kontekste, verčia vis atidžiau ir atsakingiau žvelgti į nuotoliniu būdu teikiamas paslaugas. Pamažu tampa akivaizdu, kad vien tik laikytis tarptautinių reguliacijų finansinėse ir kitose industrijoje nebepakanka – siekdamos apsisaugoti nuo sukčių, įmonės … Skaityti daugiau

ESET pristatė naujus saugumo sprendimus verslui

2018-08-17 |

Saugumo tyrimų lyderė ir TOP „endpoint“ saugumo sprendimų kūrėja Europos Sąjungoje ESET pristatė naują saugumo sprendimų liniją verslui, kuri užtikrins kibernetinių rizikų prevenciją ir jų valdymą globaliu mastu.

Tarp ESET naujienų – debesija paremtas „smėliadėžės“ sprendimas „ESET Dynamic Threat Defence“, … Skaityti daugiau

Prie ESET Technologijų Aljanso prisijungė „Safetica“

2016-06-08 |

Pasaulinė saugumo sprendimų lyderė ESET paskelbė, kad prie jos Technologijų Aljanso prisijungė duomenų praradimo prevencijos (DLP – Data Loss Prevention) sprendimų kūrėja „Safetica“. Esami ESET klientai turi galimybę sustiprinti savo duomenų apsaugos strategiją su naujo partnerio siūlomais sprendimais.

Praėjusiais metais … Skaityti daugiau

Kibernetinis saugumas vis dar nėra vertinamas kaip verslo problema

2016-03-29 |

Nors dauguma verslo įmonių pripažįsta kibernetinio saugumo svarbą, tyrimai atskleidžia, kad tik 1 iš 7 apsaugos vadovų tiesiogiai raportuoja savo direktoriams apie įmonėje esamą apsaugos situaciją ir kilusias kibernetines grėsmes.

Pagal asociacijos ISACA paskelbtą ataskaitą, 82 proc. apklaustų informacijos apsaugos … Skaityti daugiau

Kokios modernios grėsmės mūsų laukia rytoj?

2012-09-06 |

Pasaulinės statistikos duomenimis, daugiau nei 40 proc. verslo įmonių nėra tinkamai pasiruošusios kibernetinėms grėsmėms. „Senosios“ grėsmės – įsilaužimai, virusai bei kenkėjiškos programos – tapo įprastinėmis, kaip ir kasdieniniam darbui ofise naudojamas kompiuteris. Jį neretai pavaduoja išmanieji telefonai, o ir pats kompiuteris naudojamas ne tik dokumentų kūrimui bei lentelių sudarymui. Verslas plečia išmaniųjų įrenginių-pagalbininkų gretas, kurios, tapę programišių taikiniu, šalia praktinės naudos atneša grėsmes. Dar šiandien pavieniai išpuoliai, saugumo ekspertų teigimu, netrukus taps kasdienine saugumo problema.

„Vis dar nėra įsigyvenusi nuostata, jog saugumas būtinas mobiliesiems telefonams planšetiniams kompiuteriams ar, tuo labiau, tokiems įrenginiams kaip tinkle veikiantys spausdintuvai. Tuo neabejotinai naudojasi kibernetiniai nusikaltėliai, kurių veiklos sėkmė pagrįsta silpniausiomis saugumo grandimis, net jei tai susiję su yra vartotojo savimone“, – sakė T. Parnarauskas, ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas.

Skaityti daugiau

Saugus verslas Debesyje: 7 patarimai

2012-09-04 |

„Debesų“ kompiuterijos koncepcija su lanksčia virtualių mašinų sistema, leidžiančia greitą plėtrą ir funkcionalumą, įsiveržė į verslo pasaulį atnešdama teigiamų pokyčių ir naujovių kasdieniniam darbui. Priežasčių, kodėl smulkiam verslui verta įšokti į „debesis“, tiek daug, kad belieka tiesiog prisijungti prie paruošto serverio be papildomo vargo ar žmogiškųjų išteklių. Vis dėlto, kad ir kaip gerai būtų „debesyse“, vertėtų nepamiršti savo duomenų apsaugos. Pateikiame kelis patarimus, padėsiančius tinkamai pasiruošti saugiam persikėlimui į „debesis“ .

 1. Pažinkite savo „debesų“ tiekėją

„Debesų“ rinkoje šiandien tiek daug tiekėjų, kad patikimiausią reikia rinktis atidžiai. Vertėtų atkreipti dėmesį, ar tiekėjas turi gerų klientų atsiliepimų ir patirtį diegiant saugius sprendimus. Jei tiekimo įmonė puikiai tvarkosi su apsaugos palaikymu įprastiniuose serveriuose, tikėtina, kad taip pat apsaugos ir „debesų“ kompiuterija paremtus sprendimus. Sena verslo taisyklė – gauni tai, už ką moki – atsispindi ir čia. Palaikyti tinkamą saugumo lygį reikia įdėti daug darbo, darbui reikia ekspertų ir kokybiškos techninės įrangos bei patikimų sprendimų, o šie niekada nebūna nemokami.

2. Nustatykite savo verslo poreikius

Tikrai nepakanka gero draugo rekomendacijos ir jūsų vizijos. Įsitikinkite, kad galite aiškiai nustatyti, ko jums reikia naudojant „debesų“ sprendimus. Jei jums reikia greitos komunikacijos tarp jūsų biuro ir „debesies“, galite likti nemaloniai nustebinti. Kol duomenų saugojimas „debesyje“ veikia puikiai, duomenų bazės užklausos, pateikiamos „debesiui“ iš biuro, gali prailginti procesų vykdymo laiką. Įvertinkite optimizacijos galimybes.

Skaityti daugiau

ESET Endpoint – saugesniam verslui

2012-06-01 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET gegužės pabaigoje pristatė naują verslui skirtų produktų seriją „ESET Endpoint Solutions“ – ją sudaro apsaugos sprendimai „ESET Endpoint Security“, „ESET Endpoint Antivirus“ ir nuotolinio administravimo įrankis „ESET Remote Administrator 5“.

Skaityti daugiau

Naujos kartos ESET saugumo sprendimai verslui – gegužę Lietuvoje

2012-04-13 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET gegužės mėnesį pristatys naują produktų seriją „ESET Endpoint Solutions“ – ją sudarys verslui skirti sprendimai „ESET Endpoint Security“, „ESET Endpoint Antivirus“ ir „ESET Remote Administrator 5“. Kompanija praneša, jog išankstines, išleidimui skirtas (angl. release candidate) produktų versijas nemokamai galima pasisiųsti ir išmėginti jau dabar.

Skaityti daugiau