Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

verslas Archives - Sprendimai verslui

Asmens duomenų apsauga Lietuvoje dar šlubuoja

2017-09-04 |

Iki ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR arba GDPR) įsigaliojimo likus aštuoniems mėnesiams, visiškai jam pasiruošusių įmonių yra labai mažai. Duomenų apsaugos ekspertų nuomone, verslo laukia dar daug neatliktų „namų darbų“.

Ilgametę patirtį IT teisės srityje turintis Mykolo Romerio universiteto … Skaityti daugiau

Debesų kompiuterija įžengė į antrą dešimtmetį

2017-03-09 |

Debesų kompiuterija, prasidėjusi kaip eksperimentas, dabar yra tapusi viena svarbiausių IT dalių. Jei prieš 10 metų debesija buvo nepageidaujama tradicinės IT, šiuo metu programinės įrangos ekspertai tikina, kad antrasis jos dešimtmetis žada didesnį jos įtraukimą tokiose naujose technologijose, kaip dirbtinis … Skaityti daugiau

Įmonėms patariama investuoti į kibernetinio saugumo kultūrą

2016-10-19 |

Šių dienų įmonėms kibernetinio saugumo kultūra yra kaip niekada svarbi – ji padeda organizacijoms užtikrinti, kad yra pasirengusios atremti kibernetines atakas. Tokios nuomonės laikosi komunikacijos specialistė Lindsay Goodspeed, dirbanti Mokėjimo kortelių rinkos Saugumo standartų taryboje (Payment Card Industry Security Standards … Skaityti daugiau

Kas 81 sekundę atsisiunčiama kenkėjiška programa

2016-10-14 |

Naujausias „CheckPoint“ tyrimas atskleidė, kad verslo organizacijų įrenginiai yra itin atakuojami kibernetinių grėsmių – kas 81 sekundę atsisiunčiama žinoma arba nauja kenkėjiška programa. Pasak „eScan“ saugumo ekspertų, įmonės didžiosios dalies šių kenkėjų net nepastebi.

Kitame, SANS instituto rengtame tyrime dalyvavę … Skaityti daugiau

Duomenų nutekėjimas: ar žinote savo įmonės silpnąsias vietas?

2016-07-08 |

Šiandieninis verslas valdo daug jautrios informacijos – nuo klientų kreditinių kortelių duomenų, paspartinančių atsiskaitymą internete, iki darbuotojų asmeninių duomenų, be kurių neapsieina žmogiškųjų išteklių skyriai. Bet koks duomenų saugumo pažeidimas ar duomenų nutekinimas sukelia nemalonias pasekmes tiek finansiškai, tiek morališkai.

Skaityti daugiau

Kaip sumažinti stresą dėl saugumo darbo vietoje?

2016-05-01 |

Kenkėjiškų programų ir kibernetinių atakų skaičiui sparčiai augant, daugėjant įrenginių, besijungiančių prie interneto, nieko keisto, kad kartu kyla stresas dėl kibernetinio saugumo. Saugumo ekspertai atkreipia dėmesį, kad visas baimes ir nuogąstavimus dėl duomenų vagystės ar saugumo pažeidimų galima tik laiku … Skaityti daugiau

20 proc. įmonių yra patyrusios saugumo pažeidimų

2016-04-27 |

Nauji tyrimai atskleidžia, kad labiausiai įmones nuo mobilumo ir BYOD (Bring Your Own Device – liet. „Atsinešk savo įrenginį“) propagavimo darbo vietose stabdo kibernetinio saugumo rizikos. Pasak saugumo ekspertų, 1 iš 5 įmonių yra patyrusios mobilios apsaugos pažeidimų.

Rinkos tyrimų … Skaityti daugiau

Kviečiame užpildyti ESET verslo apklausą

2016-04-04 |

Pasidalink savo patirtimi! Kviečiame užpildyti ESET verslo apklausą.

Visi surinkti duomenys bus panaudoti rengiant ESET saugumo ataskaitą – dokumentą, kuris pateikia IT profesionalų nuomonę apie informacijos saugumo situaciją versle, didžiausius saugumo iššūkius ir tendencijas šalyje. ‪Užtruksi vos 5 min.

Spausk … Skaityti daugiau