Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Twitter Archives - Sprendimai verslui

Socialiniai tinklai darbe – kaip užtikrinti įmonės saugumą?

2017-07-11 |

Kai kalbama apie socialinių tinklų naudojimą darbe, dažniausiai galvojama apie darbuotojų laiko švaistymą ir neproduktyvumą. Tačiau, pasak antivirusinių programų „eScan“ kūrėjų, pastarųjų kibernetinių grėsmių fone gerokai svarbiau yra kalbėti apie įmonių saugumą.

Remiantis prieš kelerius metus paskelbta „Cisco“ ataskaita, masinę … Skaityti daugiau

„SoftMaker“ klientai gali naudoti naują „Thunderbird 52“

2017-05-23 |

Biuro programų paketo „SoftMaker Office 2016” naudotojai jau gali naudotis atnaujinto el. pašto kliento „Thunderbird 52” privalumais. Programa prieinama kaip nemokamas naujinimas ir yra suderinama su „SoftMaker” programomis.

Be ištaisytų klaidų nauja „Thunderbird” versija buvo papildyta naujomis funkcijomis:

Katalogų įrankių … Skaityti daugiau

Programišiai atakavo „Twitter“: vartotojai raginami pasikeisti slaptažodžius

2017-03-16 |

Vakar „Twitter“ tapo masinės kibernetinės atakos taikiniu – atakas patyrė Europos Parlamento, „Forbes“, „UNICEF“, „Nike“, „Starbucks“ ir daugybė kitų populiarių „Twitter“ paskyrų, tarp kurių pateko ir įžymybės, pavyzdžiui, Justin Bieber paskyra, skirta japonams.

Kaip yra žinoma, proturkiškų pažiūrų programišiai įsilaužė … Skaityti daugiau

Moterys labiau nerimauja dėl savo privatumo internete, nei vyrai

2016-11-02 |

Socialinių tinklų naudotojai pagaliau pradėjo vertinti savo apsaugos internete svarbą. Saugumo sprendimų kūrėjos ESET surengtas tyrimas atskleidė, kad du trečdaliai britų jau ėmėsi priemonių, kad apsaugotų savo privatumą internete.

Spalio mėnesį rengtoje apklausoje dalyvavo 1000 socialinių tinklų naudotojų Jungtinėje Karalystėje. … Skaityti daugiau

Aptiktas pirmas „Android“ botnetas, valdomas „Twitter“ pagalba

2016-08-24 |

ESET saugumo tyrėjai atrado „Android“ galinių durų trojaną, kuris valdomas „Twitter“ žinutėmis, vadinamais „tweet’ais“. Tai – pirmas toks kenkėjas, naudojantis „Twitter“ vietoj įprasto valdymo ir kontrolės (C&C) serverio.

Šis trojanas, ESET nustatytas kaip „Android/Twitoor“, slepia savo buvimą užkrėstoje sistemoje ir … Skaityti daugiau

Paspausk mane! Facebok’e sklando nauja piktybinė nuoroda

2014-01-22 |

Facebook‘e etiketas savas – spaudžiama ne ranka, o funkcija „Like”. Laikunepalaikinęs vieno ar kito savo draugo pasidalinimo, gali sulaukti reakcijos – kaip čia, draugas, o ne paspaudė?.. Tačiau net jei ir esate skrupulingai gerų manierų besilaikantis individas – palaukite. Populiariajame … Skaityti daugiau

Nemokamas FB draugas: ESET Social Media Scanner

2013-10-21 |

Kas antras interneto vartotojas turi BENT dvi paskyras socialiniuose tinkluose – tuo tarpu du trečdaliai mano, jog šie tinklai nesiima jokių priemonių vartotojų saugumui užtikrinti. Keturi iš penkių vartotojų socialiniame tinklalapyje yra bent kartą gavę įtartiną žinutę, o 91 proc. … Skaityti daugiau

Justin‘as Bieber‘is ir draugai: kada jų vengti… yra gerai!

2013-08-23 |

Nusibodo pernelyg rimti dėdės iš „Žinių radijo“ ar „The Economist“? Nieko tokio – visada galima leistis į interneto platybes. Ten rasite tiek šmaikščių, šokiruojančių, neįtikėtinų ir juokingų istorijų, kad nežinosite, į kurią pusę sukti.

Tačiau kartais reikėtų galvą pasukti. Mat … Skaityti daugiau