Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

tendencijos Archives - Sprendimai verslui

2020 m. prognozės: technologijos tampa išmanesnės, o mes?

2019-12-11 |

Šiais metais sparčiai populiarėjo naujausios technologijos: prie melagingų naujienų prisijungė „deepfake“ vadinamos nuodugniosios klastotės, vartotojai masiškai spjovė į privatumą ir savo noru sendinosi su programėle „FaceApp“, o į išmanumo lenktynes įsitraukė net miestai. Ką atneš ateinantys 2020-ieji?

Remiantis ESET saugumo … Skaityti daugiau

Kibernetinis saugumas: 2018-ieji bus dar „karštesni“

2017-12-15 |

Antivirusinių programų ir saugumo sprendimų kūrėja ESET prognozuoja, kad ateinančiais 2018-aisiais sulauksime dar daugiau kibernetinių incidentų ir pavojų. Saugumo ekspertai kitų metų prognozes apžvelgė tradicinėje ataskaitoje „Cybersecurity Trends 2018: The Cost of our Connected World“.

Kitų metų tendencijų ataskaitoje apžvelgiami … Skaityti daugiau

Verslo analitika: ko tikėtis 2018-aisiais?

2017-11-29 |

Dedikuoti duomenų pareigūnai įmonėse ir verslo analitikos įrankiai, su kuriais bus galima bendrauti balsu – visa to bus galima tikėtis jau 2018-aisiais metais. Verslo analitikos sprendimų kūrėja „Tableau“ tradiciškai apžvelgia kitų metų tendencijas.

Viena iš pagrindinių tendencijų, minimų jau ne … Skaityti daugiau

2017 metais laukiama išpirkos reikalaujančių kenkėjų lavinos

2016-12-29 |

ESET saugumo ekspertai prognozuoja, kad ateinančiais 2017-aisiais metais toliau kovosime su išpirkos reikalaujančiais kenkėjais, kurių bus ne tik daugiau, bet ir skirtų įvairesniems įrenginiams. Neišvengsime ir kitų grėsmių, apie kurias rašoma ateinančių metų prognozių apžvalgoje „2017 tendencijos: saugumas atlaikys išpirką“ … Skaityti daugiau

ESET: grėsmėms nuolat kintant, saugumas tampa mūsų gyvenimo dalimi

2016-01-21 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET visuomenei pristatė saugumo tendencijų ataskaitą „2016 metų tendencijos: apsauga visur“ (angl. „Trends 2016: (In) Security Everywhere“). Paremta išsamia ESET tyrimo laboratorijų surinkta informacija, ataskaita atskleidžia svarbias problemas, namų ir verslo vartotojų laukiančius įvykius ir iššūkius … Skaityti daugiau