Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

socialiniai tinklai Archives - Sprendimai verslui

Administruojate įmonės „Facebook“ profilį? Štai, ką turite žinoti apie saugumą internete

2020-03-09 |

Administruojate įmonės „Facebook“ profilį? Štai, ką turite žinoti apie saugumą internete

Socialiniais tinklais naudojasi bent viena iš dviejų ES veikiančių verslo įmonių, Lietuvoje šis rodiklis dar aukštesnis. Kompanijų paskyros „Facebook“ ar kituose pasirinktuose kanaluose tampa puikiomis priemonėmis pristatyti veiklą, produktus, … Skaityti daugiau

Fitneso programėlė išdavė slaptų agentų buvimo vietą

2018-07-13 |

Olandų naujienų portalo „De Correspondent“ ir žurnalistų leidinio „Bellingcat“ duomenimis, fitneso programėlė „Polar Flow“ leido tretiesiems asmenims pasiekti tūkstančių kariuomenės atstovų ir slaptai dirbančių žvalgybos agentų duomenis: jų vardus, namų adresus ir kasdienius maršrutus.

Tai jau nebe pirmas atvejis, kai … Skaityti daugiau

Socialiniai tinklai darbe – kaip užtikrinti įmonės saugumą?

2017-07-11 |

Kai kalbama apie socialinių tinklų naudojimą darbe, dažniausiai galvojama apie darbuotojų laiko švaistymą ir neproduktyvumą. Tačiau, pasak antivirusinių programų „eScan“ kūrėjų, pastarųjų kibernetinių grėsmių fone gerokai svarbiau yra kalbėti apie įmonių saugumą.

Remiantis prieš kelerius metus paskelbta „Cisco“ ataskaita, masinę … Skaityti daugiau

Tėvai klysta, kad socialiniai tinklai yra saugūs jų vaikams

2017-07-03 |

Naujausi tyrimai rodo, kad vaikams vis dar lengvai įkandama prieiga prie netinkamo internetinio turinio, nors ir yra dedama daug pastangų, kad jis būtų sunkiai pasiekiamas. UK vaikų labdaros asociacijos NSPC išleistas naujausias „Net Aware guide“ atskleidė, kad net 78 proc. … Skaityti daugiau

Europos duomenų apsaugos diena: kaip apsaugoti savo privatumą internete?

2017-01-28 |

Šiandien, sausio 28-ąją, minima Europos duomenų apsaugos diena, kuri kasmet švenčiama Europos Tarybos iniciatyva, siekiant plėsti europiečių žinias apie asmens duomenų apsaugos problemas. ESET saugumo ekspertai prisideda prie šios dienos minėjimo ir pataria, kaip apsaugoti savo privatumą naršant internete.

Jei … Skaityti daugiau

Saugumo patarimai socialinių tinklų ir susirašinėjimo mėgėjams

2016-10-19 |

Interneto naudojimo įpročiai ženkliai pasikeitė atsiradus socialiniams tinklams, internetiniams video ir susirašinėjimui žinutėmis – vartotojai šiems užsiėmimams dabar skiria daugiau laiko, nei tiesiog informacijos paieškai ar straipsnių skaitymui.

Tačiau kartu su pramogomis, kurias patiriame internete, kyla ir grėsmių rizika. Vartotojų … Skaityti daugiau

Kaip apsaugoti vaikų įrenginius prieš mokyklą?

2016-08-29 |

Pasiruošimas naujiems mokslo metams netrukus baigsis – jau šią savaitę nuskambės rugsėjo 1-osios skambutis, ir vaikai, nešini naujomis kuprinėmis ir sąsiuviniais, pravers mokyklų duris. Kai kuriems jų tėvai nupirks naują kompiuterį ar telefoną – jei ne mokymuisi ir pamokų ruošimui, … Skaityti daugiau

Kokie kibernetiniai pavojai tyko vaikų internete?

2016-06-01 | | One Comment

Šantažas, įžeidžiantys įrašai, asmeninių nuotraukų viešinimas, patyčios – tai tik dalis kibernetinių grėsmių, su kuriomis susiduria vaikai. Minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną ESET saugumo ekspertai dalinasi įžvalgomis, kas kelia didžiausią riziką mažiesiems interneto naudotojams ir kaip išvengti šių pavojų.

Kenkėjiškos … Skaityti daugiau