Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

slaptažodžiai Archives - Sprendimai verslui

Kibernetinio saugumo strategija stipri tiek, kiek stiprūs darbuotojai

2022-08-19 |

Kibernetinio saugumo žinovai ir ekspertai neabejotinai sutiktų, kad kibernetinių saugumo incidentų vis daugėja ir jie tampa vis sudėtingesni. Antraštėse, kurias pastebime spaudoje, dėmesį gali patraukti pavogtų failų skaičiumi arba žinomu įsilaužėlių grupės pavadinimu. Tačiau tikroji duomenų praradimo priežastis dažnai būna … Skaityti daugiau

Kaip sukurti stiprų slaptažodį?

2016-07-18 |

Ar esate įsitikinę, kad naudojate pakankamai sudėtingus slaptažodžius? Ar jie būtinai privalo būti tokie, kurių neįmanoma prisiminti? „TeamViewer“ dalinasi keliomis įžvalgomis, kaip sukurti stiprų ir lengvai atsimenamą slaptažodį.

Faktas, slaptažodžiai saugo mūsų privatumą ir asmeninius duomenis, todėl jie privalo būti … Skaityti daugiau

Programišiai nusitaikė į pažinčių svetaines

2016-05-04 |

Kibernetiniai nusikaltėliai ir toliau atakuoja įmones, kaupiančias privačius savo klientų duomenis – juodojoje rinkoje atsidūrė 1,1 milijono internetinės pažinčių svetainės „BeautifulPeople.com“ vartotojų duomenys. Pasak „eScan“ antivirusinių programų kūrėjų, privati vartotojų informacija vis labiau masina programišius.

Pažinčių svetainė „BeautifulPeople.com“, į kurią … Skaityti daugiau

Bill Gates: „Slaptažodžiai yra silpniausia grandis“

2015-10-16 |

Kai 2013 metais kibernetiniai nusikaltėliai įsilaužė į Fazio Mechanical Services elektroninio pašto sistemą, eiliniam stebėtojui galėjo atrodyti, kad jie tiesiog turėjo pernelyg daug laiko. Tačiau šis nusikaltimas turėjo priežastį: viena iš įmonės klientų buvo mažmeninės prekybos korporacija Target ir įmonė … Skaityti daugiau

Billas Geitsas: slaptažodžiai yra mirę. Kokios alternatyvos laukia?

2014-09-01 |

passwordsecurity2000-623x4322004-aisiais metais Billas Geitsas pareiškė, jog slaptažodžiai yra „mirę”. Reikėtų suprasti: atgyvenę, niekam tinkami, nenaudingi. Tačiau apsidairykime – praėjo dešimt metų ir situacija beveik nepasikeitė.Tiek pavieniai vartotojai, tiek didžiulės įmonės ir organizacijos juos tebenaudoja. Slaptažodžius kai kurie ekspertai netgi įvardina kaip blogybę, kurią būtinai reikia išrauti. Slaptažodžiai – arba tokie sudėtingi, kad jų neįmanoma prisiminti, arba tokie lengvi, kad juos lengva atspėti – seniai pripažinti visiškai neadekvačia duomenų apsaugos priemone.

Skaityti daugiau

Įprasti slaptažodžiai – vilionės programišiams (video)

2014-08-13 |

slaptazodisSlaptažodžiai yra itin svarbus saugiklis, užtikrinantis asmeninę ir finansinę informaciją nuo įvairių kenkėjų internete. Šiais laikais naudojame galybę skirtingų prisijungimų, tačiau vis dar per mažai atkreipiame dėmesį į savo sukurtus slaptažodžius.

Skaityti daugiau

Google akiniai gali pavogti slaptažodžius 3 metrų atstumu

2014-07-17 |

Masačiusetso universiteto profesorius Xinwen Fu susirūpinęs: naudojantis Google Glass galima lengvai pavogti svetimus slaptažodžius. Jo ir komandos atlikti tyrimai įrodė, jog naudojantis šiuo įrenginiu viešose vietose, kitų žmonių suvedinėjami slaptažodžiai atsiduria pavojuje.

Kaip praneša naujienų agentūra CNN, akinius dėvinčiam asmeniui … Skaityti daugiau

Piešiami slaptažodžiai – geriau nei PIN kodai

2014-06-20 |

Kad kažkas stebi jūsų veiksmus iš už nugaros, pajusti sunku – nebent turėtumėte akį pakaušyje. Kiek yra žinoma, mums tai nebūdinga, todėl JAV Rutgers‘o universiteto mokslininkai įspėja apie „nužiūrėjimo” grėsmę išmaniųjų įrenginių PIN kodui. Žinoma, ne šiaip sau – jie … Skaityti daugiau