Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

šifravimas Archives - Sprendimai verslui

Verslą glumina ES asmens duomenų apsaugos reglamentas

2017-03-07 |

Europos verslas dar nėra tikras dėl kitais metais įsigaliosiančio Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos reglamento – net 78 proc. IT sprendimų priėmėjų pripažįsta nelabai suprantantys apie reglamento poveikį jų organizacijoms, arba visiškai nieko apie jį nežino.

Tyrimų agentūros IDC duomenimis, … Skaityti daugiau

Nustatyti du nauji išpirkos reikalaujantys kenkėjai

2016-11-23 |

Antivirusinių programų „eScan“ kūrėjai perspėja apie du naujus, sparčiai plintančius išpirkos reikalaujančius kenkėjus – „Dharma“ ir „Karma“. Nors kenksmingos programos dalinasi panašiais pavadinimais, saugumo ekspertai daro prielaidą, kad jas sukūrė skirtingi programišiai.

Pasak „eScan“, abu šiuos kenkėjus galėjo sukurti neišmanėliai … Skaityti daugiau

Kaip apsisaugoti nuo duomenų nutekėjimo

2016-07-13 |

Žinoti savo įmonės silpnąsias saugumo vietas – svarbu, bet dar svarbiau užtikrinti duomenų apsaugą ir eliminuoti galimas grėsmes. ESET saugumo ekspertai paruošė keturis patarimus, kuriais remdamiesi užlopysite saugumo skyles.

Pagerinkite supratimą apie saugumą Gana dažnai sakoma, kad gera saugumo strategija … Skaityti daugiau

Pristatytas įrankis „TeslaCrypt“ užšifruotiems failams gelbėti

2016-05-20 |

Saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė išpirkos reikalaujančio viruso „TeslaCrypt“ naujausioms atmainoms skirtą dešifravimo įrankį, kurio pagalba galima atgauti kenkėjo užšifruotus failus.

Su nauju dešifravimo įrankiu galima išgelbėti failus, kurie buvo užšifruoti 3 ir 4 versijos „TeslaCrypt“ kenkėjų ir turi tokius … Skaityti daugiau

Išpirkos reikalaujantys kenkėjai, kurių bijoti neverta

2016-04-29 |

Pastaruoju metu itin aktyviai plintantys išpirkos reikalaujantys kenkėjai baugina vartotojus, tačiau ESET saugumo ekspertai atkreipia dėmesį, kad ne visi kenkėjai yra tokie grėsmingi, kokie dedasi esą. Kurių kenkėjų iš tikro derėtų saugotis, o kurie tėra prastos jų kopijos?

Sekant pastarųjų … Skaityti daugiau

Apsaugai nuo duomenų nutekinimo – šifravimo paslauga „DESlock+“

2013-11-12 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristato duomenų šifravimo paslaugą „DESlock+“, skirtą apsaugai nuo neteisėto duomenų nutekinimo ir paviešinimo. Įvairaus dydžio verslo ir valstybinėms įmonėms pritaikyta saugumo paslauga leidžia šifruoti konfidencialią informaciją tiek dokumentuose ar atskirose jų dalyse, tiek aplankuose, el. pašte ar nešiojamose laikmenose.

„Informacija nutekinama ne tik vagystės metu. Dažnu atveju tai nutinka dėl elementarių priežasčių, pvz. per USB raktus ar kompaktinius diskus. Nešiojamosios laikmenos dažnai pametamos, paliekamos, jų pasigendama gerokai vėliau. Jose esančiais duomenimis gali pasinaudoti bet kas, nereikia būti kibernetiniu nusikaltėliu. Tai įrodo ir nesenas pavyzdys, kai pasinaudojus rasta informacija šantažo prieš mokyklą ėmėsi viduriniųjų klasių mokinys“, – sakė Tomas Parnarauskas, ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas.

T. Parnarausko teigimu, itin didelį dėmesį duomenų saugojimui ir šifravimui turėtų skirti dirbantys valstybinėse įstaigose, kur neretai saugomi tam tikri asmeniniai duomenys, taip pat įmonės, kur priėjimas prie duomenų laisvas bet kuriam darbuotojui.

Skaityti daugiau