Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Secure authentication Archives - Sprendimai verslui

ESET Lietuva karantino laikotarpiu siūlys nemokamą ESET Secure Authentication 90 d. licenciją

2020-04-06 |

Darbas iš namų: kam reikalingas VPN ryšys ir dviejų veiksnių autentifikavimas?

Kol Covid-19 pandemija veržiasi į mūsų gyvenimus, vis daugiau organizacijų leidžia savo darbuotojams dirbti iš namų. Įmonės yra skatinamos peržiūrėti savo naudojamų kibernetinio saugumo priemonių sąrašą ir jas papildyti … Skaityti daugiau

Dviguba apsauga įmonėms – „ESET Secure Authentication“

2014-03-05 |

Įsilaužimų į įmonių informacines sistemas atvejai rodo, kad dažna priežastimi tampa kibernetinių nusikaltėlių „nulaužtas“ slaptažodis. Mobilių technologijų amžius šioms atakoms atvėrė naują kanalą – šnipinėjimo programų pagalba slaptažodžiai perimami nuotolinio prisijungimo metu. Į sukčių rankas patekę elementarūs „abc123“, ilgai nekeičiami, namuose ir darbe naudojami tie patys slaptažodžiai tampa lengva priemone patekti prie konfidencialių duomenų. Efektyvesniam verslo saugumui nuo slaptažodžių vagysčių ESET pristato dviejų lygių apsaugą – „ESET Secure Authentication“.

Neseniai pristatytas „ESET Secure Authentication“ (ESA) atnaujinimas suteikia saugią ir lengvai naudojamą nuotolinę prieigą prie įmonės tinklo ir duomenų, jungiantis mobiliuoju įrenginiu – telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Šalia įprastinio slaptažodžio vartotojams suteikiamas antras, vienkartinis, kuris kaskart jungiantis prie duomenų keičiasi, taip kibernetiniams nusikaltėliams užkertamas kelias jį sužinoti ir pasinaudoti.

„Pernai metais išleista pirmoji programos versija įrodė, kad stipri kelių lygių apsauga yra kritinis komponentas saugant šiandienines kompanijas nuo potencialių kibernetinių atakų. Vieną slaptažodį sukčiai gali pakankamai lengvai susekti ir padaryti neatitaisomos žalos. Du slaptažodžiai jau savaime apsunkina „nulaužimą“, o kai vienas jų kas kart keičiamas, prieiga prie duomenų tampa praktiškai neįmanoma“, – sako Tomas Parnarauskas, ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas.

  Skaityti daugiau