Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

saugumo sprendimai Archives - Sprendimai verslui

ESET įvardinta viena iš stipriausių įmonių pagal 2019 m. Forrester Wave™

2020-02-19 |

ESET, būdama viena iš pasaulyje pirmaujančių saugumo programinės įrangos gamintojų, 2019 metais buvo pripažinta kaip stipriai pasirodžiusi kompanija, „strong performer“ pagal „Forrester Wave™“ atliktą vertinimą. Kibernetinio saugumo sprendimų rinkoje pripažintos nepriklausomos tyrimų kompanijos „Forrester Wave™“ atlikta „Endpoint Security Suites“ … Skaityti daugiau

2020 m. prognozės: technologijos tampa išmanesnės, o mes?

2019-12-11 |

Šiais metais sparčiai populiarėjo naujausios technologijos: prie melagingų naujienų prisijungė „deepfake“ vadinamos nuodugniosios klastotės, vartotojai masiškai spjovė į privatumą ir savo noru sendinosi su programėle „FaceApp“, o į išmanumo lenktynes įsitraukė net miestai. Ką atneš ateinantys 2020-ieji?

Remiantis ESET saugumo … Skaityti daugiau

Europą atakuoja trojanas „DanaBot“

2018-09-26 |

ESET saugumo tyrėjai nustatė naujas jau žinomo trojano „DanaBot“ kampanijas, nukreiptas į Europos šalis: Lenkiją, Italiją, Vokietiją ir Austriją. Naujausi kenkėjo pėdsakai užfiksuoti Ukrainoje.

Pirmą kartą modulinis bankininkystės trojanas „DanaBot“ buvo nustatytas šių metų gegužę, atakuojantis Australijos vartotojus per kenksmingų … Skaityti daugiau

Paskutinį kartą apie „Windows XP“ (ne)saugumą

2018-03-28 |

Nors jau praėjo ketveri metai nuo operacinės sistemos „Windows XP“ palaikymo nutraukimo, su šia platforma tebeveikia apie 80 milijonų kompiuterių visame pasaulyje. ESET saugumo ekspertai parengė paskutinį pranešimą apie „Windows XP“ naudojimą.

Pasak ESET, „Windows XP“ yra nesaugi ir pasenusi … Skaityti daugiau

ESET pristatė išmaniųjų televizorių apsaugos sprendimą „ESET Smart TV Security“

2018-02-26 |

IT saugumo sprendimų ir antivirusinių programų kūrėja ESET šiandien pristatė naują produktą, skirtą išmaniųjų televizorių vartotojams – „ESET Smart TV Security“. Tai – pažangus apsaugos sprendimas, skirtas užkirsti kelią tikslinėms išmaniųjų televizorių ir kitų įrenginių, naudojančių operacinę sistemą „Android TV“, … Skaityti daugiau

Didžiausioms pasaulio telekomunikacijų kompanijoms paslaugas teikianti „CUJO AI“ plečia savo veiklą Lietuvoje

2018-02-23 |

„CUJO AI“ yra pirmoji kibernetinio saugumo sprendimus teikianti įmonė, kurios sprendimai veikia tiek namų tinkle (LAN), tiek ir mobiliuosiuose įrenginiuose (4G/LTE). Kibernetinės apsaugos rinkos lyderiai dirbtinio intelekto sprendimais grįstą platformą kuria pasikliaudami ir talentingiausių Lietuvos IT informacinių technologijų specialistų žiniomis.

Skaityti daugiau

Kaip įtikinti valdybą dėl tinkamų investicijų į IT?

2017-11-28 |

Įmonės vis labiau kontroliuoja savo IT investicijas, tačiau sprendimas taupyti programinei įrangai ne visada pasiteisina, ypač kai kalbame apie saugumo sprendimus. Kaip įtikinti valdybą tinkamai investuoti į IT?

Ar verslas žino geriau? Jei sprendimus dėl naujos programinės įrangos įsigijimo priima … Skaityti daugiau

Seminaras: Rizikų analizė ir valdymas skirtingose veiklos srityse

2016-10-14 | | 2 komentarai

Kviečiame Jus į teorinį ir praktinį seminarą „Rizikų analizė ir valdymas skirtingose veiklos srityse“, kuris vyks spalio 20 d. Vilniuje.

Seminaras skirtas:

Įmonių ir įstaigų vadovams, valstybės tarnautojams, vidaus auditoriams, kokybės vadybos ir rizikų valdymo, prevencijos ir kitų tarnybų darbuotojams, … Skaityti daugiau