Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

saugumas Archives - Sprendimai verslui

Nauja „Axence nVsion“ versija padės įmonėms užtikrinti darbuotojų produktyvumą

2019-11-18 |

Integruoto IT valdymo ir apsaugos sprendimų kūrėja „Axence“ pristatė jau 11-ą „Axence nVision“ versiją, kurią papildė naujas modulis „SmartTime“.

Modulis „SmartTime“ padeda didinti komandos produktyvumą, stebėdamas, kiek laiko sugaištame naršydami internete ar atlikdami nereikalingas užduotis. „SmartTime“ pateikia išsamias vartotojų aktyvumo … Skaityti daugiau

Kibernetinės atakos pasaulio ekonomikai galėtų kainuoti 53 milijardus JAV dolerių

2017-08-02 |

Pagrindinė Jungtinės Karalystės finansinė įmonė Londone „Lloyds“ praneša, kad didelės ir nekontroliuojamos kibernetinės atakos pasaulio ekonomikai gali kainuoti ne mažiau nei stichinė gamtos nelaimė.

Britų dienraštis „The Guardian” skelbia, kad vidutiniškai 53 milijardų JAV dolerių išleidžiama kibernetinių išpuolių nuostoliams atlyginti.

Skaityti daugiau

Vartotojams laikas atsisveikinti su „Microsoft XP“ ir „Vista“

2017-04-10 |

Balandžio 8-ąją suėjo treji metai, kai „Microsoft“ nutraukė „Windows XP“ palaikymą, tačiau šia operacine sistema tebesinaudoja beveik 8 proc. vartotojų visame pasaulyje. Saugumo ekspertus stebina toks vartotojų pasirinkimas, nes nepalaikoma operacinė sistema nebegauna jokių atnaujinimų ir saugumo spragų pataisymų. Panašus … Skaityti daugiau

Europos duomenų apsaugos diena: kaip apsaugoti savo privatumą internete?

2017-01-28 |

Šiandien, sausio 28-ąją, minima Europos duomenų apsaugos diena, kuri kasmet švenčiama Europos Tarybos iniciatyva, siekiant plėsti europiečių žinias apie asmens duomenų apsaugos problemas. ESET saugumo ekspertai prisideda prie šios dienos minėjimo ir pataria, kaip apsaugoti savo privatumą naršant internete.

Jei … Skaityti daugiau

Nutekėjo net 412 mln. neįpareigojančių pažinčių ieškotojų duomenys

2016-11-16 |

15 min.lt informuoja, kad turėtų suklusti turintys paskyras tokiose svetainėse, kaip „AdultFriendFinder“, „Cams.com“, „Penthouse“, „Stripshow“ arba „iCams.com“ svetainėse. Jų duomenys buvo nutekinti programišių.

Visas šias svetaines valdanti bendrovė „FriendFinder Networks“ paskelbė, kad į jų sistemas buvo įsilaužta, o dėl to … Skaityti daugiau

Kas dešimtas žaidėjas yra žaidęs visą parą be pertraukos

2016-09-14 |

Nesvarbu, „Pokemon Go“, „Grand Theft Auto“ ar „World of War Craft“ – visi interneto žaidimai yra įtraukiantys ir net sukeliantys priklausomybę.  Saugumo sprendimų kūrėjos ESET tyrimas atskleidė, kad žaidėjai vardan mėgstamo žaidimo yra linkę rizikuoti savo saugumu.

Remiantis internetinės apklausos … Skaityti daugiau

„Windows 10“: pildomi pažadai užtikrinti didesnę apsaugą

2016-07-12 |

ESET saugumo ekspertai beveik metus tyrinėjo ir analizavo operacinę sistemą „Windows 10“ iš saugumo ir privatumo perspektyvos. Panašu, kad „Microsoft“ pažadai užtikrinti didesnę apsaugą savo klientams buvo išpildyti.

Netrukus „Windows 10“ minės vienerių metų sukaktį, pasak „Microsoft“, ši operacinė sistema … Skaityti daugiau

„Startuoliai“ nepakankamai rūpinasi duomenų apsauga

2015-10-30 |

Pradedančiųjų įmonių, vadinamųjų „startup“, bumas kelia verslo pasauliui ne tik konkurencinių iššūkių – kasdien gimsta tūkstančiai įgyvendinimo vertų idėjų – bet ir grėsmių duomenų saugumui. Antivirusinių programų „eScan“ kūrėjai pastebi, kad pradedančiosios įmonės nepakankamai rūpinasi savo duomenų apsauga, todėl gali … Skaityti daugiau