Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

programinė įranga Archives - Sprendimai verslui

Kaip išsirinkti nuotolinio darbalaukio programinę įrangą?

2022-05-20 |

Kaip renkatės kuriuos sprendimus naudosite patys, kuriuos rekomenduoti klientams? Ieškant internete, kurį nuotolinio darbalaukio programinės įrangos sprendimą pasirinkti – rasite daugybę sprendimų. Tačiau kuri iš jų jums tinka labiausiai? Štai keletas paprastų taisyklių, kurių reikėtų laikytis.

Rinkdamiesi įmonei skirtą nuotolinio … Skaityti daugiau

„Nulaužtos“ programos prišaukia ne vien baudas jas naudojančioms įmonėms

2018-04-04 |

Nepagautas – ne vagis, byloja liaudies išmintis, o kaip versle – kas tuos vagis gaudo, ir, svarbiausia, kada? Dažniausiai vagyste versle laikomas nelegalios programinės įrangos (PĮ) naudojimas, kai įmonės siekdamos sutaupyti renkasi drastiškus sprendimus: diegia ir naudoja „nulaužtas“ programas.

Remiantis … Skaityti daugiau

Kaip įtikinti valdybą dėl tinkamų investicijų į IT?

2017-11-28 |

Įmonės vis labiau kontroliuoja savo IT investicijas, tačiau sprendimas taupyti programinei įrangai ne visada pasiteisina, ypač kai kalbame apie saugumo sprendimus. Kaip įtikinti valdybą tinkamai investuoti į IT?

Ar verslas žino geriau? Jei sprendimus dėl naujos programinės įrangos įsigijimo priima … Skaityti daugiau

Kaip išvengti įsilaužimo į internetinę kamerą?

2017-11-26 |

Kai galvojame apie programišių įsilaužimą, kurio metu piktiems kėslams panaudojama kompiuterio internetinė kamera arba spausdintuvas, dažniausiai įsivaizduojame Holivudo filmų scenarijų. Tačiau realybėje tokie įsilaužimai atrodo gerokai paprasčiau, ir tai, tiesą sakant, baugina.

Kaip lengva pažeisti internetinę kamerą ar spausdintuvą, pasakoja … Skaityti daugiau

Pernai Lietuvoje neteisėtos programinės įrangos naudojimo atvejų užfiksuota daugiau, bet pažeidimai mažesni

2017-03-07 |

Kaip rodo pasaulio programinės įrangos (PĮ) industriją vienijančio BSA l The Software Alliance (BSA) atstovų duomenys, pernai Lietuvos bendrovėse užfiksuota daugiausia neteisėtos PĮ naudojimo atvejų per penkerius metus – 31. Vis tik, lyginant su ankstesniais metais, nesusiduriama su atvejais, kai … Skaityti daugiau

Nauja „Axence nVision 9.1“ versija jau prieinama atsisiuntimui

2017-02-09 |

Profesionalios IT valdymo programinės įrangos kūrėja „Axence“ paskelbė, kad vartotojams jau prieinama atnaujinta sprendimo „nVsion“ versija – 9.1. Praėjusių metų spalį pristatyta 9 versija sulaukė 15 naujų funkcijų bei patobulinimų.

Programinė įranga „Axence nVision 9.1“ yra dar vienas naujovių rinkinys, … Skaityti daugiau

„Lietuvos žinios“: Darbdavys tave stebi

2016-10-21 |

Straipsnis publikuotas „Lietuvos žinios“ portale, 2016 m. spalio 20 d.

Lietuvoje populiarėja praktika naudojant specialią įrangą stebėti darbuotoją darbo aplinkoje, tačiau daugėja ir atvejų, kai tai daroma neteisėtai. Nors neretai darbuotojų veiksmai stebimi siekiant didinti įmonės veiklos efektyvumą, o ne … Skaityti daugiau

Prie ESET Technologijų Aljanso prisijungė „Flexera Software“

2016-10-04 |

Pasaulinė saugumo sprendimų lyderė ESET paskelbė, kad prie jos Technologijų Aljanso prisijungė „Flexera Software“, kurianti programinės įrangos licencijavimo, atitikimo, saugumo ir diegimo sprendimus.

Nauja partnerystė esamiems ESET verslo klientams leidžia prie savo apsaugos strategijos pridėti „Flexera Software“ sprendimą „Corporate Software … Skaityti daugiau