Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

phishing Archives - Sprendimai verslui

Lietuvoje plintančios Phishing atakos ir kaip jų išvengti

2022-03-17 |

Tikriausiai, kas yra phishing atakos sakyti nereikia, tačiau ar žinote kokią realią žalą tokios atakos gali padaryti Jums ar Jūsų įmonei? O gal norite „iš vidaus“ pamatyti, kaip atrodo phishing testas?Apie tai ir dar daugiau, jau kovo 24 d. internetinio … Skaityti daugiau

Phishing atakos: kaip neužkibti ant programišių kabliuko?

2021-09-20 |

Norime, jog rudens sezoną jaustumėtės saugiai, o visas užduotis įveiktumėte be jokių nesklandumų, todėl kviečiame sudalyvauti internetiniame seminare. Rugsėjis – žinių mėnuo, todėl siūlome jų pasisemti įsigilinant į kibernetinio saugumo temą.

Seminaro metu sužinosite:

• Šiuo metu aktyvios kibernetinės grėsmės Lietuvos … Skaityti daugiau

„PayPal“ vartotojams – dar viena sukčių apgaulė

2016-07-07 |

Antivirusinių programų „eScan“ kūrėjai perspėja, kad „PayPal“ vartotojus atakuoja sukčiavimo elektroniniai laiškai (angl. phishing), pranešantys dėl neva apribotos vartotojo paskyros ir raginantys atnaujinti duomenis. Visa tai veda į sukčių parengtus spąstus.

Paspaudus el. laiške pateiktą nuorodą, vartotojas patenka ne … Skaityti daugiau

Atskleistas šnipinėjimo priemonių rinkinys, atakuojantis Rytų ir Vidurio Europą

2016-07-04 |

Per pastaruosius metus ESET saugumo ekspertų komanda nustatė ir išanalizavo keletą kenkėjiškos programos, naudojamos tiksliniam šnipinėjimui, pavyzdžių. Tarp labiausiai atakuojamų šalių yra Čekija, Slovakija, Lenkija, Vengrija ir Ukraina.

Šis kenkėjas, vadinamas „SBDH toolkit“ vardu, naudoja galingus filtrus, įvairius komunikavimo su … Skaityti daugiau

ESET pripažinta geriausia apsauga nuo duomenų nutekinimo

2013-09-06 |

ESET, nurungusi 16 konkurentų, nepriklausomų ekspertų buvo pripažintastipriausia apsauga nuo duomenų nutekinimo. Apgynusi „Advanced+” titulą, ESET Smart Security blokavo 99% nutekinimui skirtų internetinių puslapių ir nė karto nepateikė klaidingo pavojaus signalo.

Testavimo metu buvo sukurta įprastinė situacija, kai vartotojai naršo … Skaityti daugiau

Iki 70% naršyklės pranešimų apie grėsmes internete ignoruojama

2013-07-19 |

Ar skaitydamas šį tekstą atkreipėte dėmesį, kokios spalvos automobilis pravažiavo už lango? Ką kažkas pasakė už kelių metrų nuo jūsų? O kai sekretorė padėjo svarbius dokumentus pasirašyti, tik numykėte nepasukdamas galvos, ar ne?

Visi mes mykiame užsiėmę savomis mintimis ar … Skaityti daugiau

Kur kalėdinių dovanų ieško kibernetiniai sukčiai?

2011-12-21 |

Sparčiai artėjant didžiausioms metų šventėms, saugumo ekspertai įspėja apie suaktyvėjusias internetinių sukčių atakas. Pasinaudoję kalėdiniu subruzdimu ir sumažėjusiu atidumu, sukčiai dairosi „dovanų“ populiariuose socialiniuose tinkluose, pokalbių programose ir fiktyviose svetainėse.

Skaityti daugiau