Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

nVision | Sprendimai verslui

Nauja „Axence nVsion“ versija padės įmonėms užtikrinti darbuotojų produktyvumą

2019-11-18 |

Integruoto IT valdymo ir apsaugos sprendimų kūrėja „Axence“ pristatė jau 11-ą „Axence nVision“ versiją, kurią papildė naujas modulis „SmartTime“.

Modulis „SmartTime“ padeda didinti komandos produktyvumą, stebėdamas, kiek laiko sugaištame naršydami internete ar atlikdami nereikalingas užduotis. „SmartTime“ pateikia išsamias vartotojų aktyvumo … Skaityti daugiau

Kas naujo „Axence nVision 10“?

2018-05-29 |

„Axence“ pristatė jau dešimtą IT ūkio stebėjimo, administravimo, auditavimo sprendimo „Axence nVision“ versiją. Apžvelkime naujas funkcijas ir galimybes, kurios ne tik leis dirbti patogiau, bet ir padės atitikti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR, angl. GDPR) rekomendacijas.

Naujoje „Axence nVision 10“ … Skaityti daugiau

Visą gruodį – ypatinga nuolaida „Axence nVision“

2017-12-17 |

UAB „Baltimax“ programinės įrangos platintojai, atstovaudami „Axence“ integruoto IT valdymo ir apsaugos sprendimą, skelbia ypatingą žiemos pasiūlymą – visą gruodžio mėnesį „Axence nVision Pro“ produktui taikome net 25 proc. nuolaidą.

„Axence nVision“ – integruoto IT valdymo ir apsaugos sprendimas, suteikiantis … Skaityti daugiau

Nedideli „Axence nVision 9.2“ patobulinimai

2017-06-15 |

Prieš gerą mėnesį išleista „Axence nVision 9.2“ versija sulaukė nedidelių patobulinimų ir naujų funkcijų. Verslo itin vertinamas tinklo ir vartotojų stebėjimo bei inventorizacijos, „HelpDesk“ ir duomenų apsaugos sprendimas tapo dar pažangesnis.

Kas naujo „Axence nVision 9.2.1.24084“: Inventorizacijos modulyje nauja funkcija … Skaityti daugiau

Daugiau tinklo valdymo galimybių su „Axence nVision 9.2“

2017-05-26 |

„Axence“ atnaujino savo pagrindinį produktą „nVision“ ir verslo klientams pristatė 9.2 jo versiją. Tinklo ir vartotojų darbo vietų stebėsenai, vizualizacijai, programinės ir techninės įrangos auditui, nuotolinei techninei pagalbai bei duomenų apsaugai skirtas įrankis tapo dar pažangesnis.

Pateikiame pagrindines naujas funkcijas … Skaityti daugiau

Amerikos lenkų asociacija pasirinko „Axence nVision“

2017-03-30 |

1922 m. savo veiklą pradėjusi Amerikos lenkų asociacija (Polish American Association (PAA)) yra vienintelė JAV veikianti dvikalbė ir dvi kultūras atstovaujanti organizacija, teikianti paslaugas lenkams. Pagrindinė organizacijos misija – pagalba Lenkijos bendruomenei ir imigrantams, įsikūrusiems Čikagoje. Jiems yra skirtos 28 … Skaityti daugiau

Nauja „Axence nVision 9.1“ versija jau prieinama atsisiuntimui

2017-02-09 |

Profesionalios IT valdymo programinės įrangos kūrėja „Axence“ paskelbė, kad vartotojams jau prieinama atnaujinta sprendimo „nVsion“ versija – 9.1. Praėjusių metų spalį pristatyta 9 versija sulaukė 15 naujų funkcijų bei patobulinimų.

Programinė įranga „Axence nVision 9.1“ yra dar vienas naujovių rinkinys, … Skaityti daugiau

Webinaras: Integruotas IT valdymas su Axence nVision 9

2016-11-21 |

„Axence nVision“ – tai universalus sprendimas, skirtas tinklo ir vartotojų darbo vietų stebėsenai bei vizualizacijai, programinės ir techninės įrangos auditui, nuotolinei techninei pagalbai bei duomenų apsaugai.

Išsamiame webinare pristatome pagrindines produkto Axence nVision v.9 funkcijas. Produktą pristato „Baltimax“ pardavimų inžinierė … Skaityti daugiau