Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

nod32 antivirus Archives - Sprendimai verslui

Naujos kartos antivirusinė internete naršantiems vartotojams

2018-10-24 |

Įsivaizduokite kiek laiko praleidžiate internete, tad kokia turi būti, geriausia apsauga internete nuolat esančiam žmogui? Vis dažniau naudojame išmaniuosius įrenginius savo kasdienybėje – tai kelia grėsmę kibernetiniam saugumui. Išmanieji įrenginiai kasdien perduoda didelius asmeninės informacijos kiekius. Didėjant besidalijamų duomenų kiekiui … Skaityti daugiau

ESET viešam testavimui pristatė naujos kartos antivirusines programas

2014-08-06 |

eset beta v8Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET namų vartotojams pristatė naujos kartos antivirusinių programų „ESET Smart Security 8“ ir „ESET NOD32 Antivirus 8“ beta versijas, papildytas naujausiomis technologijomis. Skaityti daugiau

„Windows 8“ pritaikyta „NOD32 Antivirus“ įvertinta už spartumą

2012-10-31 |

Pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET penktos kartos antivirusinė programa „ESET NOD32 Antivirus 5“ – itin sparčiai veikianti ir mažiausiai kompiuterio darbą apkraunanti apsaugos priemonė. Tai paskelbė nepriklausoma tyrimų laboratorija „AV-Comparatives“, kuri spalį baigtų bandymų metu tyrė ir vertino saugumo priemonių poveikį kompiuterio darbo greičiui. „ESET NOD32 Antivirus 5“ pelnė aukščiausią laboratorijos įvertinimą – „Advanced+” reitingą.

Skaityti daugiau

ESET pristatė penktosios kartos antivirusinės įrangos sistemas „ESET NOD32 Antivirus 5” ir „ESET Smart Security 5”

2011-09-13 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naują, penktos kartos antivirusinę programą „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir saugumo priemonių paketą „ESET Smart Security 5“. Namų vartotojai Lietuvoje jau gali išmėginti pažangiomis grėsmių sekimo technologijomis ir apsaugos savybėmis išsiskiriančias ESET antivirusines programas, kurios pirmą kartą išleistos lietuvių kalba.

Skaityti daugiau

Programišiai nusitaikė į interneto žaidėjus

2011-09-01 |

Greta populiariausių veiklų internete – naršymo ir bendravimo, vis tvirtesnes pozicijas užima interaktyvūs („on-line“) žaidimai, kurie savo tobulėjančiu vizualiniu panašumu į realybę tampa vis patrauklesni jų vartotojams. Tapę mokami tokie žaidimai kaip „World of Warcraft“ atneša gražaus pelno ne tik jų kūrėjams, bet ir interneto nusikaltėliams. Paminime svarbiausius būdus ir priemones, kuriomis naudojasi į interneto žaidėjų pinigines nusitaikę nusikaltėliai, o taip pat patarimus, kaip apsisaugoti nuo šių grėsmių.

Skaityti daugiau

Penktoji ESET saugumo sprendimų karta jau paruošta debiutui

2011-06-20 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė galutiniam išleidimui (Release Candidate) paruoštas „ESET NOD32 Antivirus 5″ ir „ESET Smart Security 5″ versijas. Tai paskutinis viešo testavimo etapas prieš galutinį penktosios kartos ESET saugumo sprendimų išleidimą šių metų trečiojo ketvirčio pabaigoje.

Skaityti daugiau