Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

nauja versija Archives - Sprendimai verslui

Naujos kartos antivirusinė internete naršantiems vartotojams

2018-10-24 |

Įsivaizduokite kiek laiko praleidžiate internete, tad kokia turi būti, geriausia apsauga internete nuolat esančiam žmogui? Vis dažniau naudojame išmaniuosius įrenginius savo kasdienybėje – tai kelia grėsmę kibernetiniam saugumui. Išmanieji įrenginiai kasdien perduoda didelius asmeninės informacijos kiekius. Didėjant besidalijamų duomenų kiekiui … Skaityti daugiau

Kas naujo „Safetica 7.5“?

2017-06-19 |

Duomenų praradimo prevencijos (DLP – Data Loss Prevention) sprendimų kūrėja „Safetica“ atnaujino savo pagrindinį produktą ir pristatė jau 7.5 jo versiją. Kaip teigia „Safetica“ atstovai, ko gero, tai yra lengviausias naudoti DLP sprendimas, kuris tik buvo kada pristatytas. Apžvelkime, kokiomis … Skaityti daugiau

Kas naujo „Safetica 7.3“

2017-02-24 |

Duomenų praradimo prevencijos (DLP – Data Loss Prevention) sprendimų kūrėja „Safetica“ praėjusių metų pabaigoje atnaujino savo pagrindinį produktą. Apžvelkime, kokiomis naujomis funkcijomis pasižymi „Safetica 7.3“.

Galima drąsiai teigti, kad „Safetica 7.3“ sukurta siekiant sumažinti išlaidas ir diegimui skirtą laiką – … Skaityti daugiau

Nauja „Axence nVision 9.1“ versija jau prieinama atsisiuntimui

2017-02-09 |

Profesionalios IT valdymo programinės įrangos kūrėja „Axence“ paskelbė, kad vartotojams jau prieinama atnaujinta sprendimo „nVsion“ versija – 9.1. Praėjusių metų spalį pristatyta 9 versija sulaukė 15 naujų funkcijų bei patobulinimų.

Programinė įranga „Axence nVision 9.1“ yra dar vienas naujovių rinkinys, … Skaityti daugiau

Dar spartesnis ir geresnis dizainas su „IronCAD 2017“

2016-11-30 |

Pirmaujanti produktyvaus dizaino sprendimų kūrėja „IronCAD“ pristatė „IronCAD Design Collaboration Suite 2017“, kuris veikia dar sparčiau dirbant su dideliais duomenų rinkiniais, tad sutrumpina dizainui skiriamą laiką nuo idėjos iki produkto detalizavimo.

Tarp didesnių naujovių – 30 proc. spartesnis didelių agregatų … Skaityti daugiau

ESET pristatė naujus interneto apsaugos produktus namų vartotojams

2016-10-26 |

Globali apsaugos sprendimų lyderė ESET pristatė savo saugumo sprendimų premium liniją namų vartotojams – „ESET Smart Security Premium“, sukurtą naudojant apdovanojimais įvertintą „NOD32“ technologiją, kuri užtikrina geriausią grėsmių aptikimo, veikimo greičio ir patogumo naudoti derinį.

Be to, ESET geriausiuose produktuose … Skaityti daugiau

ESET naujienos: pasirodė nauji produktai namų vartotojams

2015-10-14 |

Apsaugant vartotojus naujoje kibernetinių nusikaltėlių eroje

ESET šiandien oficialiai pranešė apie apdovanojimais pripažintų saugumo sprendimų namų vartotojams ESET Smart Security 9 ir ESET NOD32 Antivirus 9 apie ką tik rinkoje pasirodžiusias naujas versijas.

Atstovų teigimu, naujausia devintos kartos produktų versija … Skaityti daugiau

Pristatytos bandomosios „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir „ESET Smart Security 5” versijos

2011-05-06 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naujos kartos antivirusinės programos „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir saugumo priemonių paketo „ESET Smart Security 5“ bandomąsias versijas. Operacinės sistemos „Windows“ naudotojai kviečiami nemokamai išbandyti šiuos patobulintus saugumo sprendimus.

„Penktoji ESET saugumo sprendimų versija pasižymi naujomis funkcijomis ir privalumais, kurie pagerins kompiuterių naudotojų duomenų ir darbo internete saugumą, užkirs kelią visų tipų kenkėjiškoms programoms, virusams, įsilaužėlių atakoms ir elektroninio pašto grėsmėms“, – tvirtina ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas Tomas Parnarauskas.

Skaityti daugiau