Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

monitoringas Archives - Sprendimai verslui

Kas naujo „Axence nVision 10“?

2018-05-29 |

„Axence“ pristatė jau dešimtą IT ūkio stebėjimo, administravimo, auditavimo sprendimo „Axence nVision“ versiją. Apžvelkime naujas funkcijas ir galimybes, kurios ne tik leis dirbti patogiau, bet ir padės atitikti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR, angl. GDPR) rekomendacijas.

Naujoje „Axence nVision 10“ … Skaityti daugiau

Darbuotojų stebėjimas įmonėse tampa įprastu reiškiniu

2017-06-20 |

25 metų Reality Leigh Winner, paviešinusi ypač slaptą JAV Nacionalinio saugumo agentūros (NSA) dokumentą, buvo suimta vos per kelias dienas. Jos kompiuteryje buvo aptikti ankstesni asmeniniai laiškai, siųsti „Intercept“ naujienų svetainei, kuri ir paskelbė slaptą dokumentą. Daugumai kilo klausimas, kaip … Skaityti daugiau

„Axence nVision“ padeda efektyviai stebėti įmonės tinklą

2016-04-21 |

IT ūkio aplinkos stebėjimas yra aktualus kiekvienai įmonei, turinčiai bent keletą kompiuterių biure. Vis labiau stiprėja gera praktika rinktis kompleksinius sprendimus, patenkinančius skirtingus įmonių poreikius. Vienas iš jų – „Axence nVision“. Tai universalus sprendimas, skirtas tinklo ir vartotojų darbo vietų … Skaityti daugiau

Kviečiame į IT Ryto transliaciją su NOD Baltic

2013-04-10 |

Balandžio 16 d., antradienį, 10 val. kviečiame stebėti NEMOKAMĄ tiesioginę rubrikos „IT RYTAS“ vaizdo transliaciją per WEBseminarai.lt.

Visapusiška įmonės apsauga: nuo rizikų šalinimo IT infrastruktūroje iki duomenų apsaugos, NOD Baltic produktų vadovas Deividas Švėgžda.

Nuolat augantis IT ūkis įmonėse susiduria … Skaityti daugiau

Kaip sužinoti, ką darbuotojai veikia darbo metu?

2012-06-19 | | 4 komentarai

Niekam ne paslaptis, kad žmonės, būdami daugiau ar mažiau socialūs padarai, nemažai laiko skiria savo asmeninių poreikių tenkinimui, nesvarbu kuriuo paros metu. Tad nenuostabu, kad nenumaldomas noras pasidalinti naujienomis, pareikšti savo nuomonę ar tiesiog patikrinti, kaip sekasi draugams viename ar kitame socialiniame tinkle, pasireiškia ir darbo metu. Kol jūs galvojate, kad darbuotojas stropiai kalena ataskaitą, pasirodo, jis su įkarščiu rašo dar vieną komentarą Delfi.

Vieni sako, kad naršymas internete asmeninėms reikmėms darbo metu yra žalingas – darbuotojas švaisto laiką ir energiją, neatlieka jam patikėtų užduočių; kitiems atrodo, kad trumpos pertraukėlės pabėgant į internetą savo poreikiams padeda atsipalaiduoti ir pailsėti, todėl išvengiama monotoniško darbo ir nuveikiama gerokai daugiau, nei zulinant vieną užduotį po kitos. Kad ir kaip būtų, įmonės vadovas turėtų pasirinkti, kokią politiką jis taiko savo darbuotojams – laisvą, griežtą, o gal protingą? Kokios rizikos kyla jūsų IT ūkiui, kai darbuotojai turi daugiau laisvių, nei pareigų?

Skaityti daugiau