Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

mobilieji įrenginiai Archives - Sprendimai verslui

Galutinė „TeamViewer 12“ versija – jau prieinama vartotojams

2016-11-29 |

Nauja nuotolinės prieigos programos „TeamViewer 12“ versija siūlo nuotolinį valdymą telefonu ir dalinimąsi ekrano vaizdu, spartesnį failų siuntimą ir visos programos veikimą, saugesnę ir aiškesnę platformą, tinkamą skirtingoms operacinėms sistemoms.

Pasaulinė nuotolinio valdymo programinės įrangos lyderė „TeamViewer“ šiandien pristatė galutinę … Skaityti daugiau

Kaip apsisaugoti nuo duomenų nutekėjimo

2016-07-13 |

Žinoti savo įmonės silpnąsias saugumo vietas – svarbu, bet dar svarbiau užtikrinti duomenų apsaugą ir eliminuoti galimas grėsmes. ESET saugumo ekspertai paruošė keturis patarimus, kuriais remdamiesi užlopysite saugumo skyles.

Pagerinkite supratimą apie saugumą Gana dažnai sakoma, kad gera saugumo strategija … Skaityti daugiau

Kaip sumažinti stresą dėl saugumo darbo vietoje?

2016-05-01 |

Kenkėjiškų programų ir kibernetinių atakų skaičiui sparčiai augant, daugėjant įrenginių, besijungiančių prie interneto, nieko keisto, kad kartu kyla stresas dėl kibernetinio saugumo. Saugumo ekspertai atkreipia dėmesį, kad visas baimes ir nuogąstavimus dėl duomenų vagystės ar saugumo pažeidimų galima tik laiku … Skaityti daugiau

20 proc. įmonių yra patyrusios saugumo pažeidimų

2016-04-27 |

Nauji tyrimai atskleidžia, kad labiausiai įmones nuo mobilumo ir BYOD (Bring Your Own Device – liet. „Atsinešk savo įrenginį“) propagavimo darbo vietose stabdo kibernetinio saugumo rizikos. Pasak saugumo ekspertų, 1 iš 5 įmonių yra patyrusios mobilios apsaugos pažeidimų.

Rinkos tyrimų … Skaityti daugiau

Beveik 75 proc. mobiliųjų įrenginių grąžinami gamintojams be reikalo

2016-04-05 |

Beveik 3 iš 4 mobiliųjų įrenginių, grąžinami taisyti ar pakeisti mobiliojo ryšio operatoriams ir gamintojams Europoje bei Šiaurės Amerikoje, neturi jokio rimto gedimo ar problemos. Tą atskleidė neatstatomo duomenų trynimo sprendimų kūrėjos „Blancco Technology Group“ atliktas tyrimas.

Tyrimo duomenimis, Europoje … Skaityti daugiau