Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

mobile security Archives - Sprendimai verslui

„Google Play“ nustatytos 35 fiktyvios apsaugos programėlės

2018-04-11 |

Ne visos „Google Play“ randamos apsaugos programėlės suteikia siūlomą apsaugą. Neseniai šioje programėlių parduotuvėje buvo nustatytos 35 programėlės, kurios vietoj žadamos apsaugos vartotojams tik rodė nepageidaujamas reklamas.

Pasak nepriklausomos testavimo laboratorijos „AV-Comparatives“, šiuo metu vartotojams prieinamos saugumo programėlės teikia skirtingo … Skaityti daugiau

„eScan Mobile Security for Android“ funkcijų pristatymas

2017-04-27 |

Išmaniesiems telefonams skirta antivirusinė programa „eScan Mobile Security for Android“ pasižymi vartotojų poreikius atitinkančiomis funkcijomis: nuo privatumo ir asmeninių duomenų apsaugos nuo kenksmingų programų iki vaikų apsaugos internete.

Antivirusinė apsauga realiu laiku apsaugo telefoną nuo kenksmingų programų. Įrenginio nuskaitymus taip … Skaityti daugiau

Naujai atrastas virusas idealiai apsimeta įprastomis programėlėmis

2014-08-21 |

programeleSiųstis programėles tik iš Google Play – vienas pagrindinių ir nuolat kartojamų specialistų patarimų Android vartotojams. Norint apsisaugoti nuo virusų reikėtų laikytis atokiau nuo bet kokių trečiųjų šalių tinklalapių, siūlančių „oficialias” programėles. ESET mokslininkų atrastas naujausias virusas šią tiesą tik patvirtina. Trojanas pavadinimu Android/Spy.Krysanec plinta apsimesdamas populiariomis programėlėmis ir taip šnipinėja vartotojus. Skaityti daugiau

Naujos kartos ESET Mobile Security versija – su proaktyvia apsauga nuo vagystės

2014-05-14 |

01Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naujausią antivirusinės programos versiją mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su proaktyvia apsauga nuo vagystės.

Skaityti daugiau

„ESET Mobile Security for Android“ – apsaugai nuo nemalonumų išmaniajame telefone

2011-12-12 |

Plečiantis išmaniųjų telefonų rinkai, pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET Lietuvos vartotojams pristato atnaujintą saugumo sprendimą „ESET Mobile Security for Android“. Išmaniesiems telefonams su „Android“ operacine sistema skirta programa, kaip ir atskiros jos versijos „Symbian“ bei „Windows Mobile“ sistemoms, padeda išvengti vartotojų tykančių nemalonumų – nuo virusų atakų ar duomenų vagysčių, iki nepageidaujamų SMS žinučių.

Skaityti daugiau

Išmaniųjų telefonų apsaugai – „ESET Mobile Security for Android“

2011-12-01 |

Lietuva pirmauja pagal išmaniųjų telefonų naudojimą tarp Baltijos šalių. Atlikti tyrimai skelbia, jog lietuviams, priešingai nei daugeliui europiečių, šie telefonai yra darbo, o ne pramogų įrankis – vis dažniau jais tikriname elektroninį paštą, jungiamės prie duomenų, netgi apmokame sąskaitas. Todėl asmeninių ir finansinių duomenų apsauga tampa aktualia problema. Išeitį siūlo ESET, pristatanti saugumo sprendimą „ESET Mobile Security for Android“, skirtą išmaniesiems telefonams su „Android“ operacine sistema.

Skaityti daugiau

ESET pristatė verslui skirtą mobiliųjų įrenginių su „Symbian“ ir „Windows Mobile“ operacinėmis sistemomis apsaugą

2011-05-13 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė mobiliųjų įrenginių su „Symbian“ ir „Windows Mobile“ operacinėmis sistemomis saugumo sprendimą „ESET Mobile Business Edition“. Verslui skirtas sprendimas be esamų „ESET Mobile Security“ programos galimybių papildomai siūlo nuotolinio valdymo įrankį „ESET Remote Administrator 4”.

„ESET Mobile Security“ leidžia vartotojams realiu laiku užtikrinti patikimą duomenų saugumą ir proaktyvią apsaugą nuo iškylančių naujų grėsmių. Internetu prieinamą programos variantą jau galima įsigyti ir Lietuvoje.

Skaityti daugiau