Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Microsoft Office Archives - Sprendimai verslui

Kaip programišiai išnaudoja „Office 365“ pažeidžiamumus?

2021-02-03 |

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare: Kaip programišiai išnaudoja „Office 365“ pažeidžiamumus?

Seminaro trukmė: 45min.Internetinį seminarą ves ESET Lietuva inžinierius Lukas Apynis.

Seminaro data ir laikas:2021-02-25 10.00-10.45val.

Seminaro metu sužinosite:

  • Kokiu būdu grėsmės patenka į įmonės tinklą, net jeigu įrenginiuose … Skaityti daugiau

Produkto apžvalga: biuro programų paketas „SoftMaker Office 2016“

2017-03-01 |

Dauguma mūsų kasdieniniame darbe naudoja vieną ar kitą „Microsoft Office“ versiją. Bet kas tada, jei jums reikia „Office“ paketo licencijos, bet neplanuojate naudoti „Office 365“? Ar yra kokia alternatyva? Pasirodo, taip. „SoftMaker Office 2016“ turi geriausią suderinamumą su „Microsoft Office“. … Skaityti daugiau

ESET atskleidė kelerius metus duomenis vogusias kibernetines atakas

2013-05-21 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET atskleidė pasauliniu mastu vykdytas kibernetines atakas, kurių metu iš verslo organizacijų bei valstybinių institucijų kibernetiniai nusikaltėliai vogė konfidencialią informaciją. Nustatyta, jog kibernetinės atakos mažiausiai du metus vykdytos prieš tikslingai pasirinktus objektus JAV, Kinijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir kitose šalyse, o didžioji dauguma jų – Pakistane.

„Pramoninis ar politinis šnipinėjimas nėra naujiena, tačiau šis atvejis neeilinis tuo, jog tokio mąsto kibernetinės atakos netrukdomai vykdytos net kelerius metus. Tai ženklas, jog slaptų kibernetinių išpuolių pasaulyje, tikėtinai, vyksta ir daugiau, ne išimtis gali būti ir mūsų šalis“, – sakė Tomas Parnarauskas, ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas.

Skaityti daugiau