Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

kenkėjiškos programos Archives - Sprendimai verslui

„FaceApp“ apsimetantys kompiuteriniai virusai plinta per „YouTube“ ir internetines reklamas

2019-07-19 |

Programėlė „FaceApp“ ne tik sulaukė įžymybių ir socialinių tinklų naudotojų susidomėjimo, bet ir traukia lengvo uždarbio ieškančius sukčius. Saugumo sprendimų kūrėjos ESET tyrėjai nustatė, kad sukčiai naudojasi „FaceApp“ populiarumu ir platina fiktyvią jos „Pro“ versiją kenksmingose svetainėse, vienai kampanijai netgi … Skaityti daugiau

Atskleistas reklamjuostėse besislepiantis kenksmingas kodas

2016-12-07 |

ESET saugumo tyrėjai atrado naują „Flash Player“ pažeidžiamumus išnaudojantį programų rinkinį „Stegano“, kuris plinta per populiarių internetinių svetainių reklamas. Remiantis grėsmių nustatymo sistemomis, per pastaruosius du mėnesius kenksmingas reklamjuostes („banerius“) matė daugiau nei milijonas vartotojų.

Maždaug nuo šių metų spalio … Skaityti daugiau

Saugumo ekspertai: „Android“ vartotojams nepakanka vien tinkamų naršymo įpročių

2016-10-03 |

Jei naudojate „Android“ išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, turėjote bent kartą susidurti su jam kylančiomis saugumo rizikomis. „eScan“ saugumo ekspertai pastebi, kad nuo 2012 m. „Android“ platformai skirtų virusais apkrėstų programėlių „Google Play“ išaugo net keturis kartus.

Tarp didžiausių „Android“ … Skaityti daugiau

Programišių taikinyje – internetinės kameros ir maršrutizatoriai

2016-09-28 |

Masinis sekimas, pavogti duomenys, slaptažodžiai ir piktnaudžiavimas slapta informacija – visa tai kėsinasi į jūsų privatumą internete. Pasak ESET saugumo ekspertų, kol dauguma vartotojų nori mėgautis interneto teikiamais malonumais, programišiai siekia iš to išpešti apčiuopiamos naudos.

Nerimą kelia ne vien … Skaityti daugiau

ESET dalyvaus „Gartner“ Viršūnių susitikime

2016-09-12 |

Proaktyvios apsaugos lyderė ir pirmaujanti Europos IT saugumo kompanija ESET dalyvaus „Gartner“ Saugumo ir Rizikos valdymo Viršūnių susitikime (Gartner Security & Risk Management summit), kuris vyks rugsėjo 12-13 d. Londone.

Greta susitikime dalyvausiančių ESET verslo ir technologijų lyderių, kompanija pristatys … Skaityti daugiau

Atgal į mokslus: kaip apsaugoti savo įrenginius ir duomenis

2016-08-25 |

Kiekvieną rudenį universitetų ir kolegijų duris praveria nauji studentai ir, turime pripažinti, kiekvienais metais jie atsineša vis daugiau įrenginių – šiuolaikinių studentų kuprinės ar rankinės svyra nuo nešiojamų kompiuterių, planšečių ir išmaniųjų telefonų bei kitų įrenginių.

Kuo daugiau įrenginių mes … Skaityti daugiau

Aptiktas pirmas „Android“ botnetas, valdomas „Twitter“ pagalba

2016-08-24 |

ESET saugumo tyrėjai atrado „Android“ galinių durų trojaną, kuris valdomas „Twitter“ žinutėmis, vadinamais „tweet’ais“. Tai – pirmas toks kenkėjas, naudojantis „Twitter“ vietoj įprasto valdymo ir kontrolės (C&C) serverio.

Šis trojanas, ESET nustatytas kaip „Android/Twitoor“, slepia savo buvimą užkrėstoje sistemoje ir … Skaityti daugiau

Kaip sužinoti, kas naudojasi jūsų internetine kamera?

2016-08-08 |

Kenkėjiškos programos, perimančios internetinės kameros valdymą ir be vartotojo žinios renkančios filmuotą medžiagą, seniai nėra naujiena, tačiau kompiuterių naudotojai ne visada įvertina jų keliamą grėsmę. ESET saugumo ekspertai pataria, kaip pasitikrinti, ar jūsų kompiuterio internetinė kamera nėra naudojama programišių.

Pasak … Skaityti daugiau