Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

išpirkos reikalaujantys kenkėjai | Sprendimai verslui

Kriptovaliutos ir duomenų privatumas: kas laukia mūsų 2019 m.?

2018-12-19 |

ESET saugumo ekspertai prognozuoja, kad kibernetiniams nusikaltėliams vis dažniau atakuojant išmaniuosius įrenginius ir namų asistentus su tikslu pasitelkti jų išteklius kriptovaliutų kasybai, 2019 m. sulauksime daugiau su kriptovaliutų kasyba ir sukčiavimu susijusių atakų.

Naujausioje ESET apžvalgoje „Cybersecurity Trends 2019: Privacy … Skaityti daugiau

„Android“ išpirkos reikalaujantys kenkėjai 2017 m. buvo agresyvesni

2018-02-19 |

Be abejonės, 2017-ieji buvo išpirkos reikalaujančių kenkėjų metai. Tiek namų vartotojai, tiek verslas susidūrė su masinėmis kibernetinėmis atakomis, kaip „Petya“ ar „WannaCryptor“, sukėlusiomis didelių nuostolių – skaičiuojama, kad vien „WannaCry“ sukelti padariniai galėjo atsieiti nuo kelių šimtų iki milijardo JAV … Skaityti daugiau

Vartotojus šantažuoja naujo tipo išpirkos reikalaujantys kenkėjai

2017-03-28 |

„eScan“ antivirusinių programų kūrėjai įspėja vartotojus dėl naujo išpirkos reikalaujančių kenkėjų tipo – „doxware“. Šie kenkėjai šantažuoja savo aukas, kad paviešins vartotojų asmeninius ir konfidencialius failus internete.

Kenkėjų pavadinime naudojamas terminas „dox“ reiškia privačios informacijos ieškojimą arba skelbimą internete, turint … Skaityti daugiau

Perpus išaugo „Android“ išpirkos reikalaujančių kenkėjų

2017-02-20 |

Saugumo ekspertai tvirtina, kad „Android“ įrenginiams skirtų išpirkos reikalaujančių kenkėjų sparčiai gausėja – 2016 m. jų buvo nustatyta 50 proc. daugiau. Istoriškai tai – didžiausias bandymų kiekis patekti į įrenginius.

Tokią išvadą padarė ESET saugumo ekspertai, pristatę naujausią ataskaitą „Android“ … Skaityti daugiau

Saugumo ekspertai: tobulėja „Android“ išpirkos reikalaujantys kenkėjai

2016-12-13 |

Panašu, kad išpirkos reikalaujantys kenkėjai tapo populiarūs tarp kibernetinių nusikaltėlių – pastebimas stabilus šių kenksmingų programų augimas tarp skirtingų operacinių sistemų, o nuo 2014 metų – ir tarp mobiliųjų įrenginių platformų.

„Android“ naudotojai atakuojami įvairių tipų naudos ieškančių kenksmingų … Skaityti daugiau

Nustatytas dar vienas kenkėjas, atsiunčiantis išpirkos reikalaujantį „Locky“

2016-05-26 |

ESET LiveGrid telemetrinė įranga užfiksavo spartų kenkėjiškos programos „JS/Danger.ScriptAttachment“ plitimą keliose Europos šalyse. Tarp labiausiai užkrėstų šalių yra Liuksemburgas (67 proc. kenkėjo nustatymų), Čekija (60 proc.), Austrija (57 proc.), Olandija (54 proc.) ir Jungtinė Karalystė (51 proc.). Viruso neišvengė ir … Skaityti daugiau

Išpirkos reikalaujantys kenkėjai, kurių bijoti neverta

2016-04-29 |

Pastaruoju metu itin aktyviai plintantys išpirkos reikalaujantys kenkėjai baugina vartotojus, tačiau ESET saugumo ekspertai atkreipia dėmesį, kad ne visi kenkėjai yra tokie grėsmingi, kokie dedasi esą. Kurių kenkėjų iš tikro derėtų saugotis, o kurie tėra prastos jų kopijos?

Sekant pastarųjų … Skaityti daugiau