Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

įsilaužimas Archives - Sprendimai verslui

Ar programišių atakos yra pavojingos sveikatai?

2018-05-21 |

Septyni iš dešimties vartotojų mano, kad programišių atakos kelia rimtą grėsmę jų sveikatai, saugumui ir gerovei. Praėjusį mėnesį ESET saugumo ekspertai apklausė 750 amerikiečių, kaip jie vertina rizikas, kurias sukelia programišių įsilaužimai į kompiuterines sistemas.

Atsakant į klausimą, kokią dydžio … Skaityti daugiau

Kaip išvengti įsilaužimo į internetinę kamerą?

2017-11-26 |

Kai galvojame apie programišių įsilaužimą, kurio metu piktiems kėslams panaudojama kompiuterio internetinė kamera arba spausdintuvas, dažniausiai įsivaizduojame Holivudo filmų scenarijų. Tačiau realybėje tokie įsilaužimai atrodo gerokai paprasčiau, ir tai, tiesą sakant, baugina.

Kaip lengva pažeisti internetinę kamerą ar spausdintuvą, pasakoja … Skaityti daugiau

Saugumo specialistas: dabar – kibernetinių nusikaltimų „aukso amžius“

2017-08-22 |

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. IT saugumo specialistas Dave Maasland teigia, kad kitaip jau nebebus – gyvename kibernetinių nusikaltimų augimo laikais. Kas skatina šį „aukso amžių“?

Skaityti daugiau

Ragina atnaujinti „WordPress“ svetaines

2017-03-08 |

„eScan“ saugumo ekspertai ragina vartotojus kuo skubiau atnaujinti turimas „WordPress“ svetaines į 4.7.3 versiją, kuri ištaiso šešias saugumo spragas. Antraip kibernetiniai nusikaltėliai gali pasinaudoti galimybe vykdyti atakas prieš neapsaugotus puslapius.

Pasaulyje itin populiarios svetainių talpinimo programinės įrangos „WordPress“ versija 4.7.3 … Skaityti daugiau

„Netgear“ maršrutizatoriuose atrasta saugumo spraga

2017-02-02 |

Vienas saugumo tyrėjas atrado rimtą saugumo spragą daugybėje skirtingų „Netgear“ maršrutizatorių, kuri leidžia programišiams pasisavinti administratoriaus slaptažodį. Tai reiškia, kad tūkstančiai maršrutizatorių, kurie populiarūs ir Lietuvoje, gali būti lengvai pažeidžiami.

Tyrėjas Simon Kenin saugumo spragą atrado visiškai netyčia – tingėdamas … Skaityti daugiau

Nutekėjo net 412 mln. neįpareigojančių pažinčių ieškotojų duomenys

2016-11-16 |

15 min.lt informuoja, kad turėtų suklusti turintys paskyras tokiose svetainėse, kaip „AdultFriendFinder“, „Cams.com“, „Penthouse“, „Stripshow“ arba „iCams.com“ svetainėse. Jų duomenys buvo nutekinti programišių.

Visas šias svetaines valdanti bendrovė „FriendFinder Networks“ paskelbė, kad į jų sistemas buvo įsilaužta, o dėl to … Skaityti daugiau

Programišiai nusitaikė į pažinčių svetaines

2016-05-04 |

Kibernetiniai nusikaltėliai ir toliau atakuoja įmones, kaupiančias privačius savo klientų duomenis – juodojoje rinkoje atsidūrė 1,1 milijono internetinės pažinčių svetainės „BeautifulPeople.com“ vartotojų duomenys. Pasak „eScan“ antivirusinių programų kūrėjų, privati vartotojų informacija vis labiau masina programišius.

Pažinčių svetainė „BeautifulPeople.com“, į kurią … Skaityti daugiau

Įsilaužimas į „Linux Mint“ svetainę atskleidė rimtesnes „Linux“ saugumo problemas

2016-02-29 |

Vasario 20 d. vienas kibernetinis nusikaltėlis perėmė „Linux Mint“ svetainės valdymą, ir šimtai vartotojų kartu su paketu „Linux Mint 17.3 Cinnamon edition“ į savo kompiuterius atsisiuntė programišiaus patalpintą virusą. „eScan“ saugumo ekspertai tvirtina, kad šio įsilaužimo priežastys slypi „Linux“ neapdairume … Skaityti daugiau