Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Google Apps Archives - Sprendimai verslui

Įmonės vis daugiau išleidžia debesų kompiuterijai

2017-07-18 |

Tarptautinės rinkos tyrimų kompanijos „International Data Corp.“ (IDC) duomenimis, šiemet išlaidos, skirtos įmonių darbui debesų kompiuterijos aplinkoje, išaugs 12 proc. ir pasieks 40 milijardų JAV dolerių. Didžioji dalis investicijų bus skiriama viešosios debesijos centrams.

Pasak tyrimų bendrovės IDC, viešosios debesijos … Skaityti daugiau

Google skatina „iškelti biurus“ į debesis

2017-01-17 |

Google korporacija 2016 metų pabaigoje savo gerai žinomo paketo Google Apps pavadinimą pakeitė į naujesnį ir lengviau apibrėžiantį jų siūlomus produktus – G Suite.

Google ir toliau siekia sudominti kuo daugiau vartotojų rinktis debesų sistemą ir nevengti inovacijų darbo aplinkoje.Skaityti daugiau

„Google Apps“ nuo šiol vadinasi „G Suite“

2016-10-25 |

Virtualaus biuro sprendimus pristatanti „Google Apps“ keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinasi „G Suite“. Pasak kūrėjų, naujasis pavadinimas geriau atspindės jų programų misiją.

„Mes sukūrėme „Google Apps“, kad padėtume žmonėms dirbti iš bet kurios pasaulio vietos ir kartu kurti … Skaityti daugiau

„Google Apps for Work“ – sprendimas, kuris veikia

2016-08-11 |

Galimi techninės įrangos gedimai ir trikdžiai, brangus pašto serverio išlaikymas – tai tik keletas priežasčių, skatinančių įmones pasirinkti gerokai saugesnius ir lankstesnius debesų kompiuterijos sprendimus. Kaip pastebi įmonės, perkėlus savo el. paštą į debesis teigiami pokyčiai pastebimi netrukus.

VšĮ „Investuok … Skaityti daugiau

Debesijos el. pašto sprendimai suteikia įmonėms saugumo ir lankstumo

2016-07-26 |

Lietuvoje pamažu auga el. paštui pasitelkiamų debesų kompiuterijos sprendimų naudojimas. „Eurostat“ duomenimis, 2014 m. mūsų šalyje debesijos el. paštą įsigijo 9 proc. įmonių, o 2015 m. – 12 proc. Tikimasi, kad šiemet šis procentas augs ženkliau.

Pasak IT žinovų, būtent … Skaityti daugiau

Įmonėms „debesyje“ ir patogiau, ir taupiau

2015-12-21 |

Debesų kompiuterijos paslaugomis šiandien naudojasi nemaža dalis Lietuvos įmonių, tačiau vis dar atsiliekame nuo Europos Sąjungos vidurkio[1]. Autorizuotų virtualaus biuro priemonių „Google for Work“ tiekėjo „Baltimax“ teigimu, kol vieni nesiryžta keltis į „debesį“, tie, kurie anksčiau pradėjo naudoti šias paslaugas, … Skaityti daugiau

Papildomi webinarai, skirti Jums!

2014-09-09 |

cct-direct-fma-poster-940x400_ltDėmesio,

kviečiame į nemokamus papildomus webinarus Jūsų verslo efektyvumui.

Tikimės, kad rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus ir rasite Jūsų įmonei tinkamą sprendimą. Kviečiame registruotis jau dabar.

Linkėjimai,
NOD Baltic – kai reikia programos

Skaityti daugiau

Šiais metais verslo technologijų tendencijas diktuos „debesų kompiuterijos“ paslaugos

2014-04-30 |

mazintaPastarąjį dešimtmetį vartotas teiginys „technologijos neatsiejamos nuo verslo“ šiandieną tampa per daug abstraktus. Norint nusakyti šių dienų verslo technologijų tendencijas, reikia išskirti debesų kompiuterijos paslaugas. Auganti jų paklausa atspindi verslo poreikį dirbti mobiliai, naudotis paslaugomis tiek, kiek reikia ir tada, kada reikia. Virtualioje erdvėje kuriamos paslaugos taip pat suteikia verslui galimybes, kurios anksčiau nebuvo prieinamos dėl didelių kaštų.

Skaityti daugiau