Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

G Suite | Sprendimai verslui

Auga išlaidos debesų kompiuterijos paslaugoms

2018-01-22 |

Kaip rašoma delfi.lt, išlaidos debesų kompiuterijos viešosioms paslaugoms pasaulyje šiemet augs 23 proc. iki 160 mlrd. JAV dolerių, teigiama „International Data Corporation“ (IDC) apžvalgoje.

Anot IDC, šios išlaidos 2016-2021 metais augs vidutiniškai 21,9 proc. kasmet ir 2021-aisiais pasieks 277 mlrd. … Skaityti daugiau

Įmonės vis daugiau išleidžia debesų kompiuterijai

2017-07-18 |

Tarptautinės rinkos tyrimų kompanijos „International Data Corp.“ (IDC) duomenimis, šiemet išlaidos, skirtos įmonių darbui debesų kompiuterijos aplinkoje, išaugs 12 proc. ir pasieks 40 milijardų JAV dolerių. Didžioji dalis investicijų bus skiriama viešosios debesijos centrams.

Pasak tyrimų bendrovės IDC, viešosios debesijos … Skaityti daugiau

Vizualizuokite duomenis akimirksniu su „Google Sheets”

2017-06-26 |

Peržiūrėti duomenis eilutę po eilutės didelėje skaičiuoklėje gali varginti. „Google” pristatė naujas skaičiuoklės „Sheets” funkcijas, kurios padės lengviau vizualizuoti ir dalintis duomenimis, taip pat daryti įžvalgas tolimesniems veiksmams.

Įžvalgas daryti leidžia „Google Explore” pasitelktas dirbtinis intelektas. Tereikia užduoti klausimą – … Skaityti daugiau

„Google“ pristatys atsarginių kopijų ir sinchronizavimo įrankį

2017-06-19 |

Birželio 28 d. „Google“ pristatys atsarginių kopijų ir sinchronizavimo įrankį „Backup and Sync“, kuris padės vartotojams kurti kompiuteriuose saugomų failų ir nuotraukų atsargines kopijas, kad šios būtų saugios ir lengvai jiems prieinamos.

„Backup and Sync“ yra naujausia „Google Drive for … Skaityti daugiau

Google skatina „iškelti biurus“ į debesis

2017-01-17 |

Google korporacija 2016 metų pabaigoje savo gerai žinomo paketo Google Apps pavadinimą pakeitė į naujesnį ir lengviau apibrėžiantį jų siūlomus produktus – G Suite.

Google ir toliau siekia sudominti kuo daugiau vartotojų rinktis debesų sistemą ir nevengti inovacijų darbo aplinkoje.Skaityti daugiau

„Google Apps“ nuo šiol vadinasi „G Suite“

2016-10-25 |

Virtualaus biuro sprendimus pristatanti „Google Apps“ keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinasi „G Suite“. Pasak kūrėjų, naujasis pavadinimas geriau atspindės jų programų misiją.

„Mes sukūrėme „Google Apps“, kad padėtume žmonėms dirbti iš bet kurios pasaulio vietos ir kartu kurti … Skaityti daugiau