Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Facebook Archives - Sprendimai verslui

„FaceApp“ apsimetantys kompiuteriniai virusai plinta per „YouTube“ ir internetines reklamas

2019-07-19 |

Programėlė „FaceApp“ ne tik sulaukė įžymybių ir socialinių tinklų naudotojų susidomėjimo, bet ir traukia lengvo uždarbio ieškančius sukčius. Saugumo sprendimų kūrėjos ESET tyrėjai nustatė, kad sukčiai naudojasi „FaceApp“ populiarumu ir platina fiktyvią jos „Pro“ versiją kenksmingose svetainėse, vienai kampanijai netgi … Skaityti daugiau

Ar programišių atakos yra pavojingos sveikatai?

2018-05-21 |

Septyni iš dešimties vartotojų mano, kad programišių atakos kelia rimtą grėsmę jų sveikatai, saugumui ir gerovei. Praėjusį mėnesį ESET saugumo ekspertai apklausė 750 amerikiečių, kaip jie vertina rizikas, kurias sukelia programišių įsilaužimai į kompiuterines sistemas.

Atsakant į klausimą, kokią dydžio … Skaityti daugiau

Socialiniai tinklai darbe – kaip užtikrinti įmonės saugumą?

2017-07-11 |

Kai kalbama apie socialinių tinklų naudojimą darbe, dažniausiai galvojama apie darbuotojų laiko švaistymą ir neproduktyvumą. Tačiau, pasak antivirusinių programų „eScan“ kūrėjų, pastarųjų kibernetinių grėsmių fone gerokai svarbiau yra kalbėti apie įmonių saugumą.

Remiantis prieš kelerius metus paskelbta „Cisco“ ataskaita, masinę … Skaityti daugiau

„Android“ kenkėjas atakuoja Izraelio kareivių telefonus

2017-02-24 |

„eScan“ antivirusinių programų kūrėjai praneša apie sudėtingą „Android“ kenkėją, kuris gali šnipinėti savo aukas – pasiklausyti pokalbių ir gauti prieigą prie įrenginyje saugomų kontaktų sąrašo. Didžiausiu taikiniu tapo Izraelio gynybos pajėgos.

Pasak kibernetinio saugumo ekspertų, grupė patyrusių programišių atakavo Izraelio … Skaityti daugiau

ESET pasiūlė nemokamą įrankį nuo pavojingo bankininkystės kenkėjo

2016-11-11 |

Praėjusį savaitgalį buvo apšvarintos 20 tūkstančių „Tesco Bank“ klientų sąskaitos. ESET saugumo ekspertai nustatė atakas prieš šį bei kitus bankus surengusį kenkėją – trojaną „Retefe“ – ir pasiūlė vartotojams nemokamą apsaugos įrankį.

Pasak ESET kenksmingų programų tyrėjų, trojanas „JS/Retefe“ aktyviai … Skaityti daugiau

Moterys labiau nerimauja dėl savo privatumo internete, nei vyrai

2016-11-02 |

Socialinių tinklų naudotojai pagaliau pradėjo vertinti savo apsaugos internete svarbą. Saugumo sprendimų kūrėjos ESET surengtas tyrimas atskleidė, kad du trečdaliai britų jau ėmėsi priemonių, kad apsaugotų savo privatumą internete.

Spalio mėnesį rengtoje apklausoje dalyvavo 1000 socialinių tinklų naudotojų Jungtinėje Karalystėje. … Skaityti daugiau

Nauja „WhatsApp“ privatumo politika kelia grėsmę vartotojams

2016-09-08 |

Susirašinėjimo programėlės „WhatsApp“ kūrėjams paskelbus, kad dalinsis vartotojų telefono numeriais su „Facebook“, dauguma vartotojų sunerimo, kad sulauks daugiau nepageidaujamų reklamų, taip pat, kad bus pažeistas jų privatumas. „eScan“ saugumo ekspertų nuomone, grėsmė gali būti kur kas didesnė.

Kaip tvirtino daugiau … Skaityti daugiau

„Facebook“ plinta melagingi pranešimai apie teroro aktus

2016-08-12 |

Melagingų pranešimų apie mirtinas atakas Prahoje banga buvo nukreipta prieš Čekijos ir Slovakijos „Facebook“ naudotojus. ESET saugumo tyrėjai įspėja, kad tokios apgaulės gali pasikartoti ir kitų šalių socialiniuose tinkluose.

„Facebook“ naudotojai čekai ir slovakai socialiniame tinkle pastebėję pranešimus apie „teroro … Skaityti daugiau