Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

eset online scanner Archives - Sprendimai verslui

Sustabdytas didžiausią grėsmę keliantis „botnet“ tinklas „Gamarue“

2017-12-05 |

Saugumo sprendimų kompanija ESET drauge su „Microsoft“ tyrėjais, bendradarbiaujant su teisėsaugos agentūromis FTB, Interpolu, Europolu ir kitais kibernetinės apsaugos ekspertais visame pasaulyje, sėkmingai sustabdė daugelį metų internete plitusį kenkėjiškų programų židinį „Gamarue“, dar žinomą kaip „Andromeda“ ir „Wauchos“.

Koordinuoti veiksmai … Skaityti daugiau

Uždarytas kibernetinių nusikaltėlių tinklas „Avalanche“

2016-12-05 |

ESET saugumo specialistai praneša, kad koordinuotomis įvairių teisėsaugos institucijų pastangomis buvo sustabdyta kenkėjiško tinklo „Avalanche“ veikla. Šis tinklas kelerius metus leido įvairių „botnet“ atakų operatoriams slapstytis ir išvengti kenksmingų domenų įtraukimo į juoduosius sąrašus.

Tokio tipo tinklai, kaip „Avalanche“, yra … Skaityti daugiau

Atnaujintas „ESET Online Scanner“ veiks ir lietuvių kalba

2016-09-16 |

Daugiau nei du dešimtmečius pirmaujanti saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naują nemokamo grėsmių nuskaitymo įrankio „ESET Online Scanner“ versiją. Be naujų funkcijų ir patobulinimų programėlė nuo šiol veiks ir lietuvių kalba.

„ThreatSense“ technologija paremtas „ESET Online Scanner“ nuskaito grėsmes bei … Skaityti daugiau

10 patarimų saugioms vasaros atostogoms

2016-06-29 |

Vartotojams vis labiau įninkant į išmaniąsias technologijas, nieko nebestebina įrenginių gausa, su kuria nesiskiriama net per vasaros atostogas. Jei esate iš tų, kurie atostogų neįsivaizduoja be kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetės, ESET saugumo ekspertai parengė 10 patarimų, padėsiančių saugiai atostogauti.

Skaityti daugiau

„Facebook“ vartotojams – nemokamas ESET saugumo sprendimas

2014-12-05 |

online scannerSaugumo sprendimų kūrėja ESET prisijungė prie „Facebook“ iniciatyvos, kuria siekiama apsaugoti vartotojus nuo užkrėstų reklamų ir kitų kenkėjiškų programų. Nuo šiol vartotojai galės naudotis programa „ESET Online Scanner“, kuri aptiks ir pašalins per „Facebook“ paskyras plintančius kenkėjus. Skaityti daugiau