Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ESET Mobile Security Archives - Sprendimai verslui

„ESET Mobile Security“ įvertinta pagal „AV-TEST“ kaip geriausia Android apsauga

2020-11-23 |

ESET būdama pasaulinė lyderė kibernetinio saugumo sprendimų srityje, vėl pasiekė aukščiausią balą naujausioje AV-TEST ataskaitoje kaip geriausia antivirusinė, skirta Android operacinei sistemai. Su naujausia „ESET Mobile Security“ (EMS) 6.0 versija, išleista rugsėjo mėn., įtraukus naują „Payments Protection“ funkciją, ESET antrą … Skaityti daugiau

Apgauti vartotojai mokėjo už nemokamą „Adobe Flash Player“

2017-04-06 |

ESET saugumo ekspertų nurodymu iš programėlių parduotuvės „Google Play“ buvo pašalinta dar viena kenksminga programėlė, kuri apgaudavo vartotojus, kad šie sumokėtų 18 Eur už įprastai nieko nekainuojantį „Adobe Flash Player“.

Programėlę, pavadintą „F11“, patiklūs vartotojai atsisiuntė 100 000 – 500 … Skaityti daugiau

Pasiruošk rugsėjui – ESET Mobile Security su 50 proc. nuolaida

2016-08-17 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET ruošiasi mokslo metų pradžiai ir skelbia puikią akciją #BackToSchool – tik iki rugpjūčio 31 d. „ESET Mobile Security“ kainuos perpus pigiau. Akcijos metu programėlės „Premium“ versija bus prieinama „Google Play“ parduotuvėje su 50 proc. nuolaida.

Ekspertų … Skaityti daugiau

Atrastos fiktyvios, kenkėjiškos „Pokemon GO“ programėlės

2016-07-17 |

Žaidėjai, norintys išmėginti „Pokemon GO“, turėtų būti atsargesni – jau plinta netikros šio staiga išpopuliarėjusio žaidimo programėlės. ESET tyrėjai atrado keletą jų, tarp kurių buvo ekraną užrakinanti programėlė ir dvi apgaulingai gąsdinančios programos (angl. scareware).

Visos ESET atrastos netikros programėlės, … Skaityti daugiau

Tik šią savaitę – ESET Mobile Security su 50 proc. nuolaida!

2016-05-16 |

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET skelbia puikią akciją – galimybę įsigyti „ESET Mobile Security“ perpus pigiau. #AndroidWeek savaitės metu pripažintos saugumo programėlės „Premium“ versija bus prieinama „Google Play“ parduotuvėje su 50 proc. nuolaida.

Ekspertų itin teigiamai vertinama „ESET Mobile Security“ turi … Skaityti daugiau

Išties naudinga žinoti apie Android kenkėjus

2016-04-07 |

Dalinamės naujausiu ESET parengtu infografiku, apžvelgiančiu svarbiausius Android kenkėjus ir atvejus, kada reikėtų būti atsargesniems. Ypač, jei nenaudojate mobilios apsaugos programėlės ESET Mobile Security.

Skaityti daugiau

ESET Mobile Security – už pusę kainos!

2016-02-22 |

#GoExplore. Gaukite aukščiausios kokybės apsaugą savo Android išmaniajam telefonui ar planšetei – dabar tik už pusę kainos!

Su viena licencija galima apsaugoti visus įrenginius, susietus su ta pačia Google paskyra, be jokių papildomų mokesčių! #DealAlert #MobileWeek #Sale #MWC2016

Atsisiųskite ESET … Skaityti daugiau

ESET pristatys naujus produktus verslui „Mobile World Congress“

2016-02-16 |

Proaktyvios apsaugos lyderė ESET vėl dalyvaus didžiausioje mobiliųjų technologijų ir naujovių parodoje-renginyje „Mobile World Congress“ Barselonoje, kur pristatys savo geriausius, daug apdovanojimų pelniusius sprendimus mobilioms platformoms bei verslui. ESET, jau tapusi „Mobile World Congress“ dalyve-senbuve, šįkart bus įsikūrusi 5 Salėje, … Skaityti daugiau