Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

eScan Archives - Sprendimai verslui

Kibernetinės atakos pasaulio ekonomikai galėtų kainuoti 53 milijardus JAV dolerių

2017-08-02 |

Pagrindinė Jungtinės Karalystės finansinė įmonė Londone „Lloyds“ praneša, kad didelės ir nekontroliuojamos kibernetinės atakos pasaulio ekonomikai gali kainuoti ne mažiau nei stichinė gamtos nelaimė.

Britų dienraštis „The Guardian” skelbia, kad vidutiniškai 53 milijardų JAV dolerių išleidžiama kibernetinių išpuolių nuostoliams atlyginti.

Skaityti daugiau

„WhatsApp“ vartotojus atakuoja sukčių el. laiškai ir žinutės

2017-07-20 |

Pokalbių programėlės „WhatsApp“ vartotojai ir vėl atsidūrė sukčių pinklėse. Antivirusinių programų „eScan“ kūrėjai perspėja dėl plintančių sukčiavimo el. laiškų, kuriais siekiama pasipelnyti ir išgauti vartotojų mokėjimo duomenis.

„WhatsApp“ vartotojams siunčiami el. laiškai, kuriuose tikinama, kad juos siunčia oficialūs programėlės atstovai, … Skaityti daugiau

Socialiniai tinklai darbe – kaip užtikrinti įmonės saugumą?

2017-07-11 |

Kai kalbama apie socialinių tinklų naudojimą darbe, dažniausiai galvojama apie darbuotojų laiko švaistymą ir neproduktyvumą. Tačiau, pasak antivirusinių programų „eScan“ kūrėjų, pastarųjų kibernetinių grėsmių fone gerokai svarbiau yra kalbėti apie įmonių saugumą.

Remiantis prieš kelerius metus paskelbta „Cisco“ ataskaita, masinę … Skaityti daugiau

Gali pasikartoti „WannaCry“ atakų scenarijus: šįkart taikinyje – „Linux“

2017-06-22 |

Saugumo ekspertai įspėja, kad po globalios „WannaCry“ atakos galime sulaukti dar vienos kenkėjų bangos. Buvo nustatytas pažeidžiamumo „EternalBlue“, kuriuo naudojosi „WannaCry“, jaunesnysis „brolis“ – „EternalRed“ (arba „SambaCry“). Šįkart programišiai grasina „Linux“ vartotojams.

Pasak „eScan“ antivirusinių programų kūrėjų, pažeidžiamumas „EternalRed“ nustatytas … Skaityti daugiau

Įspėja vartotojus dėl kenksmingos programos „Fireball“

2017-06-13 |

Tradiciškai reklaminės programos (angl. adware) nėra laikomos rimtais kenkėjais – jų tikslas tėra platinti reklamas ir nukreipti vartotojus į norimus puslapius. Bent jau taip buvo iki šiol. Saugumo ekspertai nustatė, kad pusiau legali programa „Fireball“ gali atsisiųsti gerokai pavojingesnes reklamines … Skaityti daugiau

Kaip išlikti saugiems naudojantis viešu Wi-Fi internetu?

2017-05-26 |

Išpirkos reikalaujančių kenkėjų ne tik daugėja, bet jų atakos darosi vis pažangesnės, jų plitimo mastas yra gerokai didesnis nei anksčiau. Pasak „eScan“ antivirusinių programų kūrėjų, vartotojai turėtų būti budrūs ne tik naudodamiesi internetu namuose ar darbe – daugiausiai atidumo ir … Skaityti daugiau

Išpirkos reikalaujančių kenkėjų varžytuvės skatina imtis saugumo priemonių

2017-05-26 |

Išpirkos reikalaujantis „WannaCry“ įžengė į kenksmingų programų areną su triukšmu. Tokie liūdnai pagarsėję kenkėjai, kaip „Reveton“, „CryptoLocker“, „CryptoWall“ ar „Locky“ buvo akimirksniu nustelbti – „WannaCry“ ne tik pademonstravo šifravimo galimybes, bet ir naudojosi „Windows“ operacinės sistemos pažeidžiamumu „EternalBlue“.

Tačiau, pasak … Skaityti daugiau

Paskui „WannaCry“ atakas – melagingų žinių srautas

2017-05-18 |

Išpirkos reikalaujančio „WannaCry“ atakas patyrė gerokai per 150 tūkst. kompiuterių visame pasaulyje. Tačiau kartu su naujienomis apie kenkėjo plitimą socialiniuose tinkluose pasipylė melagingų žinių, vadinamų „hoax“, srautas.

Pasak antivirusinių programų „eScan“ kūrėjų, nemažai šių pranešimų be reikalo gąsdina vartotojus ir … Skaityti daugiau