Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

el paštas Archives - Sprendimai verslui

Elektroninis paštas – neįkainojama priemonė ir auganti grėsmė

2021-10-25 |

Nėra abejonių, kad pandemijos sukeltas perėjimas iš biuro į nuotolinį darbą buvo pagrindinis veiksnys, paskatinęs išaugusį kibernetinių nusikaltėlių aktyvumą. Kibernetinio saugumo specialistai vos per naktį turėjo apsaugoti naujas darbo vietas, skaitmeninius darbo įrankius, sistemas, įrenginius. Ir ten, kur didžioji pasaulio … Skaityti daugiau

„SoftMaker“ klientai gali naudoti naują „Thunderbird 52“

2017-05-23 |

Biuro programų paketo „SoftMaker Office 2016” naudotojai jau gali naudotis atnaujinto el. pašto kliento „Thunderbird 52” privalumais. Programa prieinama kaip nemokamas naujinimas ir yra suderinama su „SoftMaker” programomis.

Be ištaisytų klaidų nauja „Thunderbird” versija buvo papildyta naujomis funkcijomis:

Katalogų įrankių … Skaityti daugiau

Vartotojai atidaro net 30 proc. sukčių el. laiškų

2017-03-21 |

Antivirusinių programų „eScan“ kūrėjai teigia, kad kibernetiniai sukčiai darosi vis gudresni, o jų apgaulingus el. laiškus vis sunkiau atskirti nuo įprastų – net 30 proc. sukčiavimo el. laiškų yra atidaromi patiklių vartotojų.

Pasak saugumo ekspertų, vis dažniau sukčiavimo el. laiškuose … Skaityti daugiau

Nustatyta išpirkos reikalaujančių kenkėjų kūrimo programa

2016-08-22 |

Antivirusinių programų „eScan“ kūrėjai perspėja apie naujus išpirkos reikalaujančius kenkėjus, kurie gali būti sukurti naudojant kenkėjišką programą „Shark“. Ši programa, kitaip išpirkos reikalaujantis kenkėjas kaip paslauga (RaaS – Ransomware as a Service), yra prieinama nemokamai ir plinta internete.

Programa „Shark“ … Skaityti daugiau

„Google Apps for Work“ – sprendimas, kuris veikia

2016-08-11 |

Galimi techninės įrangos gedimai ir trikdžiai, brangus pašto serverio išlaikymas – tai tik keletas priežasčių, skatinančių įmones pasirinkti gerokai saugesnius ir lankstesnius debesų kompiuterijos sprendimus. Kaip pastebi įmonės, perkėlus savo el. paštą į debesis teigiami pokyčiai pastebimi netrukus.

VšĮ „Investuok … Skaityti daugiau

Debesijos el. pašto sprendimai suteikia įmonėms saugumo ir lankstumo

2016-07-26 |

Lietuvoje pamažu auga el. paštui pasitelkiamų debesų kompiuterijos sprendimų naudojimas. „Eurostat“ duomenimis, 2014 m. mūsų šalyje debesijos el. paštą įsigijo 9 proc. įmonių, o 2015 m. – 12 proc. Tikimasi, kad šiemet šis procentas augs ženkliau.

Pasak IT žinovų, būtent … Skaityti daugiau

ESET pristatė atnaujintą „ESET Mail Security for IBM Domino“

2016-05-13 |

Daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujanti IT saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė „ESET Mail Security for IBM Domino“ su nauja vartotojo sąsaja ir sustiprinta apsauga.

Atnaujinta „ESET Mail Security for IBM Domino“ sujungia galingą ESET antivirusinę su brukalo nustatymo galimybėmis ir … Skaityti daugiau

ESET pristato šeštos kartos ESET® Mail Security 6 for Microsoft Exchange beta versiją: išbandyk

2015-06-16 |

Daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujanti IT saugumo sprendimų kūrėja ESET pranešė apie atnaujintą naujos kartos sprendimų verslui produktų krepšelį. Startavo šeštos kartos elektroninio pašto apsauga ESET Mail Security 6 for Microsoft Exchange Server. Šiuo metu beta versijoje pasirodęs sprendimas pasižymi … Skaityti daugiau