Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

el.bankininkystė | Sprendimai verslui

Lietuvoje plinta agresyvus virusas, vagiantis el. bankininkystės duomenis

2018-11-15 |

Pastarosiomis dienomis internete plinta kompiuterinis „Trojan“ tipo virusas „Emotet“. Kompiuterinis virusas nuo lapkričio 9 d. „spam“ tipo laiškais atakuoja el. pašto serverius. ESET Lietuva kibernetinio saugumo ekspertai įspėja, kad per pastarąjį mėnesį bandymų užkrėsti apsaugą turinčius kompiuterius Lietuvoje skaičius buvo … Skaityti daugiau

Naujas sukčių masalas – skaitmeninės piniginės

2017-03-30 |

Pasak „eScan“ saugumo ekspertų, patogesnį atsiskaitymą siūlančios taip vadinamos skaitmeninės piniginės – atsiskaitymo programėlės telefone – gali savo naudotojams pridaryti didelių nemalonumų: pradedant duomenų pasisavinimu, baigiant ištuštintomis banko sąskaitomis.

Pavyzdžiui, vienas studentas Indijoje sumokėjo 115 rupijų sąskaitą restorane naudodamas skaitmeninę … Skaityti daugiau

Juodasis penktadienis: kaip saugiai apsipirkti internete?

2016-11-25 |

Šis juodasis penktadienis pretenduoja tapti istoriniu – „Deloitte“ analitikai prognozuoja, kad šiemet pirkėjai internetinėse parduotuvėse išleis tiek pat, kiek ir tradicinėse parduotuvėse, o visų šventinių išpardavimų pajamos sieks 1 trilijoną dolerių. Taip pat tai reiškia, kad milijonai pavedimų internete gali … Skaityti daugiau

Kaip išvengti el. bankininkystės saugumo problemų?

2016-10-19 |

Vis daugiau vartotojų atranda el. bankininkystės teikiamus privalumus: tikrinti sąskaitas, mokėti mokesčius ar valdyti savo finansus internete yra patogu ir lengva. Tačiau ar kada pagalvojote, ar tinkamai naudojatės el. bankininkyste?

Kaip ir kasmet, spalį minime kibernetinio saugumo mėnesį kartu su … Skaityti daugiau

Saugi el. bankininkystė – misija įmanoma

2016-07-05 |

Statistika skelbia, kad vis daugiau žmonių naudojasi el.bankininkystės paslaugomis. Išimtimi gali būti nebent vyresnio amžiaus vartotojai – nuo patogesnio savo finansų valdymo, sąskaitų apmokėjimo ar apsipirkimo internete juos stabdo nebent naujų technologijų arba kibernetinių grėsmių baimė.

Ar pastarųjų reikia bijoti … Skaityti daugiau