Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

efektyvus darbas | Sprendimai verslui

Google skatina „iškelti biurus“ į debesis

2017-01-17 |

Google korporacija 2016 metų pabaigoje savo gerai žinomo paketo Google Apps pavadinimą pakeitė į naujesnį ir lengviau apibrėžiantį jų siūlomus produktus – G Suite.

Google ir toliau siekia sudominti kuo daugiau vartotojų rinktis debesų sistemą ir nevengti inovacijų darbo aplinkoje.Skaityti daugiau

„Lietuvos žinios“: Darbdavys tave stebi

2016-10-21 |

Straipsnis publikuotas „Lietuvos žinios“ portale, 2016 m. spalio 20 d.

Lietuvoje populiarėja praktika naudojant specialią įrangą stebėti darbuotoją darbo aplinkoje, tačiau daugėja ir atvejų, kai tai daroma neteisėtai. Nors neretai darbuotojų veiksmai stebimi siekiant didinti įmonės veiklos efektyvumą, o ne … Skaityti daugiau

Kaip sužinoti, ką darbuotojai veikia darbo metu?

2012-06-19 | | 4 komentarai

Niekam ne paslaptis, kad žmonės, būdami daugiau ar mažiau socialūs padarai, nemažai laiko skiria savo asmeninių poreikių tenkinimui, nesvarbu kuriuo paros metu. Tad nenuostabu, kad nenumaldomas noras pasidalinti naujienomis, pareikšti savo nuomonę ar tiesiog patikrinti, kaip sekasi draugams viename ar kitame socialiniame tinkle, pasireiškia ir darbo metu. Kol jūs galvojate, kad darbuotojas stropiai kalena ataskaitą, pasirodo, jis su įkarščiu rašo dar vieną komentarą Delfi.

Vieni sako, kad naršymas internete asmeninėms reikmėms darbo metu yra žalingas – darbuotojas švaisto laiką ir energiją, neatlieka jam patikėtų užduočių; kitiems atrodo, kad trumpos pertraukėlės pabėgant į internetą savo poreikiams padeda atsipalaiduoti ir pailsėti, todėl išvengiama monotoniško darbo ir nuveikiama gerokai daugiau, nei zulinant vieną užduotį po kitos. Kad ir kaip būtų, įmonės vadovas turėtų pasirinkti, kokią politiką jis taiko savo darbuotojams – laisvą, griežtą, o gal protingą? Kokios rizikos kyla jūsų IT ūkiui, kai darbuotojai turi daugiau laisvių, nei pareigų?

Skaityti daugiau

Kaip apsaugoti darbuotoją nuo… paties savęs?

2011-12-14 |

Statistika skelbia, jog Lietuvoje internetu naudojasi 97 proc. įmonių – vidutiniškai kas trečias šių įmonių darbuotojas. Vertinant interneto įtaką verslui, pabrėžiama jo, kaip darbo įrankio privalumai, tačiau paprastai vengiama kalbėti apie tai, ką veikia ir kiek laiko darbuotojas praleidžia virtualioje erdvėje. Taip pat  nutylima, kiek nuostolių įmonės patiria dėl laiko, praleidžiamo „Facebook“,  neapgalvotai nutekintos konfidencialios informacijos ar su nelegaliomis programomis atkeliaujančių virusų.

Skaityti daugiau