Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

duomenų vizualizacija Archives - Sprendimai verslui

„Tableau“ – tarp lyderių šeštus metus iš eilės

2018-03-07 |

Verslo analitikos ir duomenų vizualizacijos sprendimų kūrėja „Tableau“ buvo pripažinta lydere „Gartner“ sudarytame kvadrante „2018 Magic Quadrant for Analytics & BI Platforms“. Puikų įvertinimą šeštus metus iš eilės lėmė vartotojų pasitenkinimas ir vertę kurianti platforma.

Pasak „Gartner“, pagrindiniai „Tableau“ sprendimų … Skaityti daugiau

Duomenų analitikai: mūsų žvilgsnį traukia dideli skaitmenys ir… kiti žmonės

2018-02-22 |

Akį traukiantis dizainas – siekiamybė ne vienam internetinių svetainių ar kitų dizaino elementų kūrėjui, tačiau ar žinojote, kaip jūsų žvilgsnis gali įtakoti tai, kaip kuriamos patrauklios svetainės ar prezentacijos? Akių judesių sekimo technologijos leidžia duomenų analitikams tyrinėti, kaip vartotojai žiūri … Skaityti daugiau

Atskleista linksmoji duomenų analitikos pusė

2017-09-28 |

Verslo analitika gali būti pasitelkta ne tik rimtai įmonių informacijai analizuoti, bet ir kurti įvairias įžvalgas iš pačių netikėčiausių duomenų. Tokių pavyzdžių pateikia nemokama duomenų analitikos platforma „Tableau Public“, kurioje jau sukurta virš milijono vizualizacijų.

Štai muzikos transliavimo platforma „Spotify“ … Skaityti daugiau

Kviečiame į „Tableau“ webseminarų ciklą liepos 6-7 d.

2017-06-22 |

Duomenų analitikos ir vizualizacijos sprendimų kūrėja „Tableau“ kviečia prisijungti prie webseminarų ciklo „Advanced Analytics for Hardcore Data People”, kuris vyks liepos 6-7 d.

Jo metu susipažinsite su „Tableau“ intuityvia vartotojo sąsaja, sužinosite, kaip kurti pažangią analitiką naudojant statistines integracijas.

„Tableau“ … Skaityti daugiau

„Tableau“ pristatė mokymosi programą „eLearning“ savo klientams

2017-05-26 |

Duomenų analitikos ir vizualizacijos sprendimų lyderė „Tableau“ pristatė mokymosi programą „eLearning“, skirtą organizacijoms, norinčioms nuolat ir efektyviai edukuoti savo darbuotojus. Dabar „Tableau“ klientai galės savarankiškai mokytis apie duomenų analitikos sprendimus.

„Tableau eLearning“ papildo ankstesnius kompanijos edukavimo įrankius, kaip mokymasis su … Skaityti daugiau

„Jaguar Land Rover“ investuoja į duomenų analitiką

2017-04-25 |

Automobilių gamintoja „Jaguar Land Rover“ didina investicijas į duomenų analitikos įrankius. Šiuo metu kompanija į savo veiklą integruoja „Google“ duomenų saugyklą „Big Query“, taip pat padvigubino naudojamų duomenų vizualizacijos sprendimo „Tableau“ licencijų skaičių.

Kompanija siekia naudoti daugiau verslui pritaikytos ir … Skaityti daugiau

Ekspertų prognozės žada duomenų analitikos augimą

2017-04-12 |

Praėjusiais metais per įmones nusirito analitikos banga – verslas pradėjo skirti daugiau dėmesio duomenų analizavimui ir vizualizacijai, kad išgautų maksimalią naudą iš veiklos metu sukauptų duomenų. Tuo tarpu 2017-iesiems skirtos prognozės žada dar didesnį verslo įsitraukimą į duomenų analizavimą.

Pasak … Skaityti daugiau

Pažangūs duomenų analitikos sprendimai – nuo šiol ir Lietuvoje

2017-04-03 |

Pažangių IT sprendimų platintoja „Baltimax“ paskelbė apie partnerystę su duomenų analitikos sprendimų kūrėja „Tableau Software“. Nuo šiol įmonės klientai ir partneriai turės galimybę efektyviau dirbti su duomenimis bei žymiai paprasčiau juos analizuoti.

„Tableau“ yra pasaulinė verslo analitikos sprendimų lyderė, kurios … Skaityti daugiau