Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

duomenų saugumas Archives - Sprendimai verslui

„Safetica 9.0“ – dar efektyvesnė duomenų apsauga

2019-05-24 |

Gegužės pradžioje „Safetica“ pristatė naują prevencijos nuo duomenų nutekėjimo (DLP) sprendimo versiją 9.0. Dabar šis DLP įrankis tapo patogesnis naudoti, lengviau taikyti saugumo politiką – IT administratoriai gali nustatyti visą DLP politiką iš vienos vietos, su vienu įrankiu ir visus … Skaityti daugiau

Pasaulio futbolo čempionate – daugiau dėmesio kibernetiniam saugumui

2018-06-28 |

Kol kas Pasaulio futbolo čempionatas vyksta be didelių incidentų, vienintelis kontroversinis momentas – vaizdo asistento (VAR) panaudojimas pirmą kartą čempionato istorijoje. Tačiau daugeliui į Rusiją susiruošusių futbolo komandų kibernetinis saugumas tapo rimtu iššūkiu.

Anglijos futbolo asociacija (FA) su Nacionalinio kibernetinio … Skaityti daugiau

Penki būdai apsaugoti interneto maršrutizatorių

2018-02-09 |

Dešimtys tūkstančių „MikroTik“ ir „Ubiquiti“ maršrutizatorių yra prieinami internete su pakeistais pagrindinio kompiuterio (angl. hostname) pavadinimais, kaip „HACKED FTP server“ ar „HACKED-ROUTER-HELP-SOS-HAD-DEFAULT-PASSWORD“. Nors tai atrodo kaip įsilaužimas, iš tikrųjų maršrutizatorių pavadinimai yra pakeisti geranoriškai nusiteikusių programišių, siekiančių atkreipti vartotojų dėmesį … Skaityti daugiau

Pagrindiniai pakeitimai, kurie įvyks įsigaliojus asmens duomenų apsaugos reglamentui

2017-01-10 |

2018 metų gegužės 25 d. Europos Sąjungoje įsigalios asmens duomenų apsaugos reglamentas. Šios naujos taisyklės aktualiausios įmonėms ir jų vadovams, jų nesilaikymas gali atsieiti didelėmis baudomis. Duomenų saugumo prevencijos priemones siūlanti kompanija Safetica išskiria pagrindinius pakeitimus:

Skaityti daugiau

Testas: ar organizacija užtikrina duomenų privatumą debesyje?

2015-06-03 |

Reikalavimai dėl duomenų privatumo įvairiose šalyse skiriasi. Tačiau, nepriklausomai nuo geografijos, įmonės teisės aktų yra įpareigotos saugoti tokius duomenis, kaip asmeninę informaciją (ang. personally identifiable information – PII), su asmens sveikata susijusią informaciją (angl. private health information – PHI), asmeninius … Skaityti daugiau

Naujajame ES privatumo politikos reglamente didėja atsakomybė įmonėms

2014-09-15 |

auditAsmeninė informacija – vienas svarbiausių kibernetinių nusikaltėlių taikinių. Neatsargiai su ja elgiantis, galimi didžiuliai nuostoliai, tiek atskiram vartotojui, tiek organizacijai. Reaguodama į vis didėjančias grėsmes, Europos Sąjunga ruošiasi keisti su privatumo politika susijusį reglamentą. Naujajame, dar tebetobuliname, projekte numatomi du esminiai pokyčiai. Tai padidėjusi atsakomybė įmonėms ir lankstesnės vartotojų teisės.

Skaityti daugiau

Kibernetiniai sukčiai nusitaikė į pasaulio futbolo čempionato sirgalius

2014-06-19 |

football-623x432Aptikta „phishing“ tipo ataka, kuri, prisidengusi pasaulio futbolo čempionatu, vilioja internautus dalyvauti loterijoje ir laimėti su čempionatu susijusius prizus. Saugumo sprendimų kūrėjos „ESET“ specialistai perspėja, kad tai tik viena iš daugelio aptiktų „phishing“ atakų, kurios siekia pasinaudoti čempionato šurmuliu ir iš sirgalių išvilioti asmeninius duomenis ar netgi pinigus.

Skaityti daugiau

Axence: naujovės jūsų tinklo duomenų saugumui

2014-06-12 |

AxenceTinklo saugumo sistema Axence nVision birželio pradžioje pristatė kelias naujienas: naują produkto licencijavimo tvarką, neribotą galimybę savo įrenginiuose naudotis tinklo (Network) moduliu ir pristatė nVision versijas Linux ir Mac OS X operacinėms sistemoms.

Skaityti daugiau