Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

dirbtinis intelektas Archives - Sprendimai verslui

2020 m. prognozės: technologijos tampa išmanesnės, o mes?

2019-12-11 |

Šiais metais sparčiai populiarėjo naujausios technologijos: prie melagingų naujienų prisijungė „deepfake“ vadinamos nuodugniosios klastotės, vartotojai masiškai spjovė į privatumą ir savo noru sendinosi su programėle „FaceApp“, o į išmanumo lenktynes įsitraukė net miestai. Ką atneš ateinantys 2020-ieji?

Remiantis ESET saugumo … Skaityti daugiau

Didžiausioms pasaulio telekomunikacijų kompanijoms paslaugas teikianti „CUJO AI“ plečia savo veiklą Lietuvoje

2018-02-23 |

„CUJO AI“ yra pirmoji kibernetinio saugumo sprendimus teikianti įmonė, kurios sprendimai veikia tiek namų tinkle (LAN), tiek ir mobiliuosiuose įrenginiuose (4G/LTE). Kibernetinės apsaugos rinkos lyderiai dirbtinio intelekto sprendimais grįstą platformą kuria pasikliaudami ir talentingiausių Lietuvos IT informacinių technologijų specialistų žiniomis.

Skaityti daugiau

„CUJO“ dirbtinis intelektas įvertintas „GearBrain“ žurnalistų

2018-01-15 |

Viena iš ryškiausių šių metų elektronikos parodos „CES 2018“ temų yra dirbtinis intelektas, diegiamas elektronikos įrenginiuose. Išmaniosios ugniasienės „CUJO“ kūrėjai buvo palankiai įvertinti ne tik parodos lankytojų – naujų technologijų žurnalas „GearBrain“ įvertino „CUJO“ kaip geriausią daiktų interneto apsaugos integraciją … Skaityti daugiau

„Google“: dirbtinis intelektas padės verslui tapti produktyvesniu

2017-12-18 |

Verslas visame pasaulyje ieško naujų galimybių, kaip pasitelkiant dirbtinį intelektą pagerinti savo veiklą. Dalinamės vertingomis „Google“ įžvalgomis, kokių naujovių galime tikėtis artimoje ateityje.

Šiuo metu darbuotojai skęsta kasdieniniuose duomenų kloduose – „CSS Insight“ apklausoje dalyvavę IT profesionalai, priimantys sprendimus savo … Skaityti daugiau

Verslo analitika: ko tikėtis 2018-aisiais?

2017-11-29 |

Dedikuoti duomenų pareigūnai įmonėse ir verslo analitikos įrankiai, su kuriais bus galima bendrauti balsu – visa to bus galima tikėtis jau 2018-aisiais metais. Verslo analitikos sprendimų kūrėja „Tableau“ tradiciškai apžvelgia kitų metų tendencijas.

Viena iš pagrindinių tendencijų, minimų jau ne … Skaityti daugiau

„Google“ ruošiasi teikti medicinos diagnostikos paslaugas

2017-06-15 |

Ateis diena, kai pacientų medicininę diagnozę padės nustatyti debesų kompiuterija paremtos besimokančių mašinų sistemos. Remiantis „Bloomberg“ pranešimu, „Google“ jau ruošiasi teikti diagnostikos paslaugas per savo debesijos sprendimus.

Ši debesų paslauga galės analizuoti daugybės pacientų ir ligų duomenis, kad nustatytų medicininę … Skaityti daugiau

Debesų kompiuterija įžengė į antrą dešimtmetį

2017-03-09 |

Debesų kompiuterija, prasidėjusi kaip eksperimentas, dabar yra tapusi viena svarbiausių IT dalių. Jei prieš 10 metų debesija buvo nepageidaujama tradicinės IT, šiuo metu programinės įrangos ekspertai tikina, kad antrasis jos dešimtmetis žada didesnį jos įtraukimą tokiose naujose technologijose, kaip dirbtinis … Skaityti daugiau