Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

debesų kompiuterija Archives - Sprendimai verslui

Auga išlaidos debesų kompiuterijos paslaugoms

2018-01-22 |

Kaip rašoma delfi.lt, išlaidos debesų kompiuterijos viešosioms paslaugoms pasaulyje šiemet augs 23 proc. iki 160 mlrd. JAV dolerių, teigiama „International Data Corporation“ (IDC) apžvalgoje.

Anot IDC, šios išlaidos 2016-2021 metais augs vidutiniškai 21,9 proc. kasmet ir 2021-aisiais pasieks 277 mlrd. … Skaityti daugiau

Įmonės vis daugiau išleidžia debesų kompiuterijai

2017-07-18 |

Tarptautinės rinkos tyrimų kompanijos „International Data Corp.“ (IDC) duomenimis, šiemet išlaidos, skirtos įmonių darbui debesų kompiuterijos aplinkoje, išaugs 12 proc. ir pasieks 40 milijardų JAV dolerių. Didžioji dalis investicijų bus skiriama viešosios debesijos centrams.

Pasak tyrimų bendrovės IDC, viešosios debesijos … Skaityti daugiau

„Google“ ruošiasi teikti medicinos diagnostikos paslaugas

2017-06-15 |

Ateis diena, kai pacientų medicininę diagnozę padės nustatyti debesų kompiuterija paremtos besimokančių mašinų sistemos. Remiantis „Bloomberg“ pranešimu, „Google“ jau ruošiasi teikti diagnostikos paslaugas per savo debesijos sprendimus.

Ši debesų paslauga galės analizuoti daugybės pacientų ir ligų duomenis, kad nustatytų medicininę … Skaityti daugiau

Duomenų apsaugai prognozuoja ateitį debesijoje

2017-04-20 |

Ilgą laiką IT sprendimų vystymas buvo skiriamas augantiems verslo poreikiams tenkinti, o duomenų apsauga likdavo antroje vietoje – tuo rūpinamasi tarsi „iš bėdos“. Saugumo ekspertų nuomone, tokį požiūrį į saugumo sprendimus gali pakeisti auganti debesų kompiuterijos infrastruktūra.

Vienais iš svarbiausių … Skaityti daugiau

Debesų kompiuterija įžengė į antrą dešimtmetį

2017-03-09 |

Debesų kompiuterija, prasidėjusi kaip eksperimentas, dabar yra tapusi viena svarbiausių IT dalių. Jei prieš 10 metų debesija buvo nepageidaujama tradicinės IT, šiuo metu programinės įrangos ekspertai tikina, kad antrasis jos dešimtmetis žada didesnį jos įtraukimą tokiose naujose technologijose, kaip dirbtinis … Skaityti daugiau

Ekspertai prognozuoja: kitas programišių taikinys bus didieji duomenys

2016-11-10 |

Spalio pabaigoje masinę kibernetinę ataką patyrusios svetainės, tarp kurių buvo „Twitter“, „Amazon“ ir „Reddit“, iš principo tapo daiktų interneto galimybių aukomis – neapsaugoti išmanieji įrenginiai buvo įtraukti į „botnet“ tinklą, kuris sutrikdė tinklalapių darbą. Pasak „eScan“ antivirusinių programų kūrėjų, ir … Skaityti daugiau

„Google Apps“ nuo šiol vadinasi „G Suite“

2016-10-25 |

Virtualaus biuro sprendimus pristatanti „Google Apps“ keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinasi „G Suite“. Pasak kūrėjų, naujasis pavadinimas geriau atspindės jų programų misiją.

„Mes sukūrėme „Google Apps“, kad padėtume žmonėms dirbti iš bet kurios pasaulio vietos ir kartu kurti … Skaityti daugiau

Debesijos el. pašto sprendimai suteikia įmonėms saugumo ir lankstumo

2016-07-26 |

Lietuvoje pamažu auga el. paštui pasitelkiamų debesų kompiuterijos sprendimų naudojimas. „Eurostat“ duomenimis, 2014 m. mūsų šalyje debesijos el. paštą įsigijo 9 proc. įmonių, o 2015 m. – 12 proc. Tikimasi, kad šiemet šis procentas augs ženkliau.

Pasak IT žinovų, būtent … Skaityti daugiau