Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

BYOD Archives - Sprendimai verslui

Didėjantis darbuotojų mobilumas kelia grėsmę verslo duomenims

2018-05-02 |

Šį mėnesį įsigaliosiantis ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR, angl. GDPR) tėra vienas etapas ilgoje asmens duomenų apsaugos kelionėje. Pasak saugumo ekspertų, daugiau iššūkių įmonėms kelia ne atitikimas naujiems asmens duomenų apsaugos reikalavimams, o nuolatinis duomenų apsaugos užtikrinimas besikeičiant darbo … Skaityti daugiau

Kaip apsisaugoti nuo duomenų nutekėjimo

2016-07-13 |

Žinoti savo įmonės silpnąsias saugumo vietas – svarbu, bet dar svarbiau užtikrinti duomenų apsaugą ir eliminuoti galimas grėsmes. ESET saugumo ekspertai paruošė keturis patarimus, kuriais remdamiesi užlopysite saugumo skyles.

Pagerinkite supratimą apie saugumą Gana dažnai sakoma, kad gera saugumo strategija … Skaityti daugiau

20 proc. įmonių yra patyrusios saugumo pažeidimų

2016-04-27 |

Nauji tyrimai atskleidžia, kad labiausiai įmones nuo mobilumo ir BYOD (Bring Your Own Device – liet. „Atsinešk savo įrenginį“) propagavimo darbo vietose stabdo kibernetinio saugumo rizikos. Pasak saugumo ekspertų, 1 iš 5 įmonių yra patyrusios mobilios apsaugos pažeidimų.

Rinkos tyrimų … Skaityti daugiau

Darbe naudojami asmeniniai įrenginiai kelia grėsmę verslo duomenų saugumui

2012-04-17 |

Pasaulyje sparčiai populiarėja nauja verslo tendencija, skatinanti darbuotojus naudoti asmeninius nešiojamus ar planšetinius kompiuterius bei išmaniuosius telefonus darbo reikmėms. Nauja mada, angliškai šifruojama kaip „BYOD“ (Bring Your Own Device – angl. atsinešk savo asmeninį įrenginį), leidžia darbuotojams lanksčiau dirbti, įmonėms sutaupyti, tačiau esami privalumai nublanksta prieš galimus pavojus verslo duomenų saugumui.

Skaityti daugiau