Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

apklausa Archives - Sprendimai verslui

BDAR karuselė dar tik įsisuka

2018-10-09 |

Nuo ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) įsigaliojimo praėjo kiek daugiau nei 130 dienų. Ir, nors dauguma tikėjosi, kad po gegužės 25-osios pasipils pranešimai apie asmens duomenų apsaugos pažeidimus ir įmonėms skiriamas baudas, ilgą laiką buvo tylu. Lyg nieko ir … Skaityti daugiau

26 proc. įmonių nežino, kaip jų duomenis saugo debesijos tiekėjai

2016-10-27 |

Įmonių nežinojimas, kaip jų duomenys yra saugojami debesijoje, gali vesti prie jų neteisėtos prieigos. Dėl netinkamo duomenų valdymo, saugojimo ir šalinimo įmonės tampa pažeidžiamos ir gali susidurti su duomenų nutekėjimu. Tokias išvadas padarė „Blancco Technology Group“, atlikusi tyrimą apie debesų … Skaityti daugiau

[infografikas] ESET rengtos žaidėjų apklausos rezultatai

2016-09-14 |

Dalinamės ESET rengtos žaidėjų apklausos rezultatais, kurie atspindi žaidėjų požiūrį į saugumą:

Paklausus 500 žaidėjų, ar jie žaisdami kompiuteriu naudoja kokią nors apsaugos programinę įrangą, daugiau nei 52 proc. atsakė neigiamai, nurodydami šias priežastis:

12 proc. žaidėjų nuomone, apsaugos programos … Skaityti daugiau

Kviečiame užpildyti ESET verslo apklausą

2016-04-04 |

Pasidalink savo patirtimi! Kviečiame užpildyti ESET verslo apklausą.

Visi surinkti duomenys bus panaudoti rengiant ESET saugumo ataskaitą – dokumentą, kuris pateikia IT profesionalų nuomonę apie informacijos saugumo situaciją versle, didžiausius saugumo iššūkius ir tendencijas šalyje. ‪Užtruksi vos 5 min.

Spausk … Skaityti daugiau

Tyrimas: ESET interneto apsaugos sprendimai tarp populiariausių pasaulyje

2016-03-11 |

Nepriklausoma testavimo organizacija „AV-Comparatives“ šių metų vasarį paskelbė savo penktają kasmetinę IT Apsaugos apklausą. Šioje apklausoje IT profesionalai ir entuziastai, vertindami interneto apsaugos sprendimus, antrąją vietą skyrė ESET produktams – tiek Windows kompiuterių, tiek mobiliųjų įrenginių segmente.

„AV-Comparatives“ kasmetinė Apsaugos … Skaityti daugiau

Verslas labiausiai baiminasi kenkėjiškų programų

2016-03-02 |

Didžiausia IT saugumo problema EMEA regione vis dar išlieka kenkėjiškos programos. Saugumo sprendimų kūrėjos ESET atliktų apklausų serijos duomenimis, net 58 proc. verslo įmonių praėjusiais metais susidūrė su kenkėjiškų programų užkratais.

Realios įmonių patirtys sutampa su jų susirūpinimu  – net … Skaityti daugiau

Apklausos „Vaiko ir technologijų evoliucija“ rezultatai [infografikas 1]

2016-02-23 |

Dalinamės ESET organizuotos tarptautinės apklausos „Vaiko ir technologijų evoliucija“ infografiku, puikiai atskleidžiančiu tėvų požiūrį į vaiko žingsnius skaitmeniniame pasaulyje skirtingose šalyse – JAV, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Rusijoje.

Apie apklausą rašėme čia pat, o daugiau informacijos visada galima rasti … Skaityti daugiau

Technologijų atžvilgiu rusai yra griežtesni tėvai nei amerikiečiai, britai ar vokiečiai

2016-02-23 |

Kol berniukams ir mergaitėms Rusijoje sueina penkeri metai, beveik nė vienas neturi savo mobiliojo telefono ir jiems neleidžiama naršyti internete ar žaisti išmaniaisiais įrenginiais be suaugusiųjų priežiūros. Saugumo sprendimų kūrėjos ESET užsakyta tarptautinė apklausa „Vaiko ir technologijų evoliucija“ atskleidė tėvų … Skaityti daugiau