Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET saugumo sprendimų krepšelyje – naujas sprendimas - Sprendimai verslui

ESET saugumo sprendimų krepšelyje – naujas sprendimas
Greta
  • Paskelbta 2016-01-25

ESET saugumo kompanijos krepšelį papildė naujas sprendimas. ESET praneša apie visiškai naujo produkto ESET Virtualization Security, skirto virtualioms mašinoms, startą. Šis naujas Vmware vShield pagrindu be papildomai įdiegiamų agentų veikiantis sprendimas apjungia ESET Virtualization Security virtualų įrenginį kartu su nuotolinio valdymo įrankiu ESET Remote Administrator, kad suteiktų nepriekaištingą skenavimo technologiją kartu su pasaulyje pripažintomis valdymo galimybėmis.

Produktas ESET Virtualization Security bus prieinamas iš karto visuose regionuose, išskyrus Šiaurės Ameriką, kurioje produkto startas planuojamas 2016 m. kovo 1 dieną.

Pasak Gartner Magic Quandrant apklausos, atliktos 2015-aisiais metais,„maždaug 75 proc. x86 pagrindu veikiančių serverių apkrovos atliekama virtualizuotuose serveriuose“. [1] Virtualizacija suteikia daugybę privalumų įmonėms, tačiau be tinkamos virtualių sistemų apsaugos virtualizacija gali būti dar pavojingesnė nei atrodo.

Sprendimas ESET Virtualization Security buvo sukurtas apsaugoti jautrią informaciją ir išspręsti pagrindines problemas, su kuriomis susiduria įmonės, pritaikydamos virtualizaciją saviems poreikiams. Keletas iš tokių yra neapsaugoti virtualūs serveriai, poreikis apsaugoti skirtingų gamintojų fizines ir virtualias aplinkas, galimas našumo sumažėjimas ir sudėtingas licencijavimas.

„ESET Virtualization Security buvo sukurta virtualizuotoms aplinkos, siekiant išlaikyti kuo paprastesnę grafinę sąsają, kad vartotojui būtų patogu sprendimą įdiegti, suderinti ir valdyti. Jo prekinis ženklas yra minimalūs sistemos resursai, todėl sprendimas yra idealus, norint išvengti AV audrų, – sako ESET produktų atstovas Michal Jankech. – „Be to, ESET Virtualization Security yra lengvas valdyti dėl nuotolinio valdymo įrankio ESET Remote Administrator, kuris IT administratoriams suteikia galimybę valdyti sprendimą bet kur ir bet kada“.

ESET Virtualization Security sprendimas suderinamas su VMware vSphere 5.0+ kartu su įdiegta  vCloud Networking ir Security. Šis produktas yra dalis verslui skirtų ESET naujos kartos sprendimų, todėl yra patogiai valdomas per žiniatinklyje veikiantį nuotolinio valdymo įrankį ESET Remote Administrator.

illustration_2x

Sužinokite daugiau apie ESET Virtualization Security čia.

[1] Gartner Magic Quadrant x86 serveriams skirtos virtualizacijos infrastruktūra: http://www.gartner.com/technology/reprints.do?id=1-2JFZ1KP&ct=150715&st=sb

Rašyti komentarą