Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Verslo kompiuterių „Mac“ apsauga - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2010-09-14

Verslui vis dažniau naudojant nešiojamuosius kompiuterius kaip pagrindinę darbo priemonę, nebelieka skirtumo, ką naudoti – „Microsoft“ ar „Apple“ operacinę sistemą, t.y., kokį kompiuterį rinktis darbui. Nors yra priimtina manyti, kad „Apple“ kompiuteriai yra apsaugoti nuo virusų ir galimų įsilaužimų, specialios apsaugos reikia ir jiems.

Itin išpopuliarėjus „Mac“ kompiuteriams, jais susidomėjo ir programišiai. Pastaruoju metu padaugėjo įvairių kenkėjiškų programų ir virusų, kurie nusitaikę būtent į „Apple“ kompiuterius. Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET atsigręžė į „Mac“ naudotojus ir išleido specialią antivirusinę programą „ESET NOD32 Antivirus 4“, skirtą būtent „Mac“ kompiuteriams. Kol kas programa skirta verslo auditorijai (Business Edition), bet greitu laiku ESET pristatys ir namų vartotojams skirtą „ESET Cybersecurity for Mac“.

„ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition for Mac“ skenavimo variklis automatiškai nustato ir išvalo kenkėjiškas programas, įskaitant grėsmes, sukurtas  „Windows“ operacinei sistemai – apsauga nuo grėsmių užtikrina, kad „Mac“ netaptų kenkėjų nešėju ir jų neplatintų įmonės tinkle. Tuo tarpu IT administratoriai turėtų džiaugtis patogiu ESET saugumo sprendimo centralizuotu valdymu. „NOD32 Antivirus 4 BE for Mac“ gali blokuoti nešiojamas laikmenas su galimybe taikyti išimtis nurodytiems media duomenų tipams. Nešiojamos laikmenos yra potencialus grėsmių šaltinis, tad jų blokavimas apsaugo ne tik nuo pernešamų virusų ar kenkėjiškų programų, bet ir nuo konfidencialios verslo informacijos pažeidimų.

„ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition for Mac“ suderinama su operacinėmis sistemos „Mac OS X 10.5.x (Leopard)“ ir „Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard)“. Saugumo sprendimas kainuos tiek pat, kiek „ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition“, skirtas „Windows“ operacinei sistemai.

Pagrindiniai „ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition for Mac“ bruožai:

  • ThreatSense skenavimo variklis
  • Proaktyvi apsauga nuo įvairių grėsmių
  • Centralizuotas ESET produktų valdymas iš vieno kompiuterio
  • Mobiliųjų atmintinių kontrolė
  • Programos veiksmų planavimas, leidžiantis pasirinkti, kada atnaujinti virusų aprašų bazę
  • Skenavimo nustatymai
  • Jokių iššokančių langų, kai dirbate pilno ekrano režimu (žiūrite filmą ar žaidžiate žaidimus)
  • Saugumo nustatymų kontrolė – leidžia nustatyti, kurie kompiuterio vartotojai gali keisti saugumo nustatymus

Rašyti komentarą