Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Tyrimas: ESET interneto apsaugos sprendimai tarp populiariausių pasaulyje - Sprendimai verslui

Tyrimas: ESET interneto apsaugos sprendimai tarp populiariausių pasaulyje
Greta
  • Paskelbta 2016-03-11

Nepriklausoma testavimo organizacija „AV-Comparatives“ šių metų vasarį paskelbė savo penktają kasmetinę IT Apsaugos apklausą. Šioje apklausoje IT profesionalai ir entuziastai, vertindami interneto apsaugos sprendimus, antrąją vietą skyrė ESET produktams – tiek Windows kompiuterių, tiek mobiliųjų įrenginių segmente.

„AV-Comparatives“ kasmetinė Apsaugos apklausa parodo, kokia svarbi tapo interneto apsauga ir kiek daug dėmesio vartotojai iš tikrųjų skiria norėdami apsaugoti save naršant internete. Mums labai malonu matyti, kad ESET produktai šioje apklausoje buvo taip gerai įvertinti“, – teigia ESET Pardavimų ir rinkodaros vadovas Ignacio Sbampato.

Renkantis apsaugos sprendimą, svarbiausiais pasirinkimo aspektais tampa „geri kenkėjiškų failų nustatymo rezultatai“ ir „mažas poveikis sistemos veikimui“ – šiuos kriterijus nurodė daugiausiai respondentų.

„ESET pasirodė kaip vienas populiariausių apsaugos sprendimų mūsų kasmetinėje Apsaugos apžvalgoje jau antrą kartą. Mums smagu, kad mūsų testai sutampa su daugumos vertinimu, juo labiau, kad 70 proc. mūsų respondentų save apibūdina kaip apsaugos entuziastais ar profesionalais“, – sako „AV-Comparatives“ vadovas Andreas Clementi.

„AV-Comparatives“ Apsaugos apklausa taip pat atskleidė, kad virš 96 proc. respondentų saugo savo įrenginius su apsaugos sprendimais ir mažiau nei du trečdaliai jų renkasi mokamus sprendimus.

Daugiau informacijos apie „AV-Comparatives“ IT Apsaugos apklausą 2016 m. rasite www.av-comparatives.org.

Daugiau informacijos apie ESET apsaugos sprendimus rasite www.eset.lt

Rašyti komentarą