Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„Techconsult“ analitikai pripažino ESET šių metų čempione - Sprendimai verslui

„Techconsult“ analitikai pripažino ESET šių metų čempione
Greta
  • Paskelbta 2017-05-26

Pirmaujanti IT saugumo sprendimų kompanija ESET buvo įvertinta apdovanojimu „Champion 2017“. Vokietijos analitikos kompanijos „Techconsult“ rengtoje apklausoje dalyvavę vartotojai nepagailėjo ESET gerų įvertinimų dviejuose kategorijose: „Apsauga nuo kenksmingų programų“ ir „El. pašto apsauga“.

Iš viso apklausoje dalyvavo 2 400 verslo įmonių, kurios išsakė savo nuomonę apie savo tinkle naudojamus IT saugumo sprendimus. Tarp 180 sprendimų, kuriuos atstovauja 8 kibernetinės apsaugos gamintojai, ESET tapo apklausos lydere.

Kategorijoje „Apsauga nuo kenksmingų programų“ ESET surinko itin daug balsų tiek dėl palankaus kompanijos vertinimo, tiek dėl „endpoint“ apsaugos sprendimų kokybės. Teigiami įvertinimai ESET byrėjo ir kitoje kategorijoje – „El. pašto apsauga“ . Iš viso apklausoje buvo vertinami septyniasdešimt kriterijų 14 kategorijų.

„Tai dar vienas Vokietijos vartotojų pripažinimas, ypač tų, kurie dirba sparčiai augančiame verslo apsaugos segmente. Mes ir toliau siūlysime aukščiausios klasės paslaugas savo vartotojams – tam įkvepia ir pozityvus mūsų klientų įvertinimas“, – teigia ESET EMEA regiono pardavimų ir rinkodaros vadovas Miroslav Mikuš.

ESET neseniai pelnė keletą apdovanojimų, demonstruodama įspūdingus testų rezultatus tiek Vokietijoje, tiek kitose šalyse. Tarp naujausių laimėjimų – „Virus Bulletin“, „AV-Comparatives“, „SE Labs“, „CRN Germany“, „Stiftung WarenTest“ ir „Computer Bild“ įteikti apdovanojimai.

Rašyti komentarą