Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Tableau – lyderė tarp lyderių pagal Gartner atliktą tyrimą

Tableau – lyderė tarp lyderių

Vasario mėnesį pasaulinė tyrimų įmonė „Gartner“ paskelbė Magic Quadrant rezultatus verslo analitikos (BI) srityje ir jau devintus metus iš eilės lyderių gretas papildo Tableau. Magic Quadrant (magiškasis kvadrantas) yra „Gartner“ paskelbta rinkos tyrimų ataskaita, kurios remiasi patentuotais kokybinės duomenų analizės metodais, kad parodytų rinkos tendencijas.

Analizuojant produktus pasitelkta net 12 skirtingų sričių: 

 1. Saugumas. Galimybės, leidžiančios platformos saugumą, vartotojų administravimą, prieigos prie platformos auditą ir autentifikavimą.
 2. Valdymas. Duomenų analizės valdymo, korekcijų patogumas. 
 3. Debesų analizė. Galimybė palaikyti analizės kūrimą, diegimą ir valdymą debesyse, remiantis duomenimis, saugomais tiek debesyje, tiek lokaliai.
 4. Duomenų šaltinių ryšys. Galimybės, leidžiančios vartotojams prisijungti prie duomenų, pateikti užklausas ir įgyti duomenis, tuo pačiu optimizuojant našumą.
 5. Duomenų paruošimas. Vilkimo (angl. drag-and-drop) funkcijos palaikymas vartotojo valdomiems skirtingų šaltinių duomenų deriniams ir analitinių modelių kūrimui.
 6. Katalogavimas. Galimybė automatiškai sugeneruoti ir sutvarkyti ieškomą analitinio turinio katalogą, tokiu būdu analizės vartotojams lengviau sužinoti, koks turinys yra.
 7. Automatizuotos įžvalgos. Pagrindinis išplėstinės analizės atributas yra mašinų mokymosi (Machine Learning) metodų taikymas siekiant automatiškai generuoti išvadas galutiniams vartotojams (pavyzdžiui, nustatant svarbiausius duomenų rinkinio atributus).
 8. Duomenų vizualizavimas. Galimybė kurti interaktyvias informacijos suvestines ir duomenų tyrinėjimui pasitelkti diagramos vaizdais.
 9. Duomenų pasakojimas. Analitinis turinys supakuotas ir pateiktas įtikinama, lengvai suprantama forma, skirta pateikti sprendimų priėmėjams, dažnu atveju, įmonės vadovui. 
 10. Natūralios kalbos užklausa. Tai leidžia vartotojams užduoti klausimus ir pateikti užklausų duomenims bei analitiniam turiniui naudojant terminus, kurie įvedami į paieškos laukelį arba įrašomi balsu.
 11. Natūralios kalbos generavimas. Automatinis kalbų prasme atsakymų, duomenų ir analitinio turinio aprašų kūrimas. 
 12. Ataskaitų kūrimas. Galimybė kurti ir dalintis taškų tobulumo, tinklelio išdėstymo, kelių puslapių ataskaitas vartotojams.

Įvertinus visas 12 sričių ir įvertinus 20 skirtingų verslo anatlikos įtrankių, Tableau jau devintą iš eilės kartą pateko tarp lyderių. Tai reiškia, kad įmonės, kurios yra priskiriamos prie lyderių demonstruoja tvirtą pagrindinių produktų galimybių supratimą ir atsidavimą klientų sėkmei, kurių reikalauja šios rinkos pirkėjai. Jie susieja šį supratimą ir įsipareigojimą su lengvai suprantamu ir patraukliu kainodaros modeliu, kuris patvirtina vertės įrodymą, papildomus pirkimus ir įmonės mastą. Sparčiai besivystančioje rinkoje, kur nuolat ryškėja naujovės, lyderiai nesusitelkia vien į dabartinį vykdymą. Kiekviena iš jų taip pat užtikrina, kad turi tvirtą planą, kaip sustiprinti savo, kaip rinkos lyderio, pozicijas ir taip padeda apsaugoti pirkėjų investicijas.

Kodėl pasaulis renkasi Tableau

Pirmiausia, Tableau pasižymi lankstumu ir intuityvumu. Nereikia turėti programavimo žinių, norint sudėlioti duomenų analizes, todėl ši programinė įranga yra mėgstama ne tik duomenų analitikų, bet ir įmonių vadovų. Antras svarbus aspektas – vizualinis pateikimas. Tableau išsiskiria savo galimybės net sudėtingiausius duomenis pateikti suprantamai ir vaizdžiai, taip, kad suprastų net visiškai su duomenimis nedirbantis kolega ir visi duomenų pakeitimai atvaizduojami realiu laiku. O jei pritrūksta idėjų, kokio tipo ataskaitų norite, galite pasinaudoti viešai prieinama, jau sukurtų vizualizacijų, platforma Tableau Public, čia rasite net 3 milijonus pavyzdžių. Galiausiai Tableau patogi ne tik naudoti, tačiau draugiškai prisitaikanti prie kitų, jau įmonės infrastruktūroje esančių, programinių įrangų. Naudojant Tableau galima prisijungti prie visų savo duomenų, nesvarbu, kur jie būtų. Tableau siūlo natūralias jungtis, sukurtas ir optimizuotas daugeliui duomenų bazių ir failų – nuo skaičiuoklių ir PDF iki didžiųjų duomenų ir reliacinių duomenų bazių vietoje ar debesyje, net programų ar žiniatinklio duomenų. 

Tai tik kelios priežastys, kodėl Tableau yra mėgstamas visame pasaulyje ir turi daugiau, nei 1,5 milijono narių bendruomenę. 

Norite prisijungti ir Jūs prie Tableau bendruomenės? 

Kviečiame šį analitinį įrankį išbandyti nemokamai!

Temos

Rašyti komentarą