Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Susipažinkite su pirmaisiais atsiliepimais apie ESET Smart Security 9 | Sprendimai verslui

Susipažinkite su pirmaisiais atsiliepimais apie ESET Smart Security 9
Giedrė
  • Paskelbta 2015-08-25
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Pirmieji beta versijos testuotojai jau išbandė ESET Smart Security 9 ir ESET NOD32 Antivirus 9 sprendimus ir pateikia vertinimus apie apdovanojimais pripažintą saugumo programinę įrangą, skirtą namų vartotojams.

Daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujančių IT saugumo sprendimų ESET kūrėjai, šiandien viešai pristato pirmąsias ESET Smart Security 9 ir ESET NOD32 Antivirus 9 beta testuotojų įžvalgas, kuriose pateikiamos nuomonės apie patobulintą vartotoją sąsają, naują funkciją – Elektroninės bankininkystės ir mokėjimų apsaugą bei tai, kad programa neapkrauna sisteminių resursų.

„Norime padėkoti didžiulei beta testuotojų bendruomenei, kurie mūsų Centercode platformoje padėjo surinkti eilę svarbios informacijos. Mes atidžiai peržiūrėjome visas idėjas ir pasiūlymus, o mūsų programuotojai pradėjo diegti patobulinimus galutiniam produktui“, – sako ESET namų vartotojams skirtų produktų atstovas Martin Semjan.

Svarbu pabrėžti, kad ESET testuotojai itin gerai ir gausiai atsiliepė apie naują vartotojo sąsają. Teigiama, kad nuo šiol ji yra „paprastesnė“ ir „lengva naudoti“, tačiau lygiai taip pat nepkrauna sisteminių resursų. „Programa aptinka galimai nepageidaujamas ir kenkėjiškas programas dar prieš tai, kai aš galiu jas vykdyti“, – sako Wilfred Unger, kuris devintos kartos ESET sprendimus išbandė Centercode testavimo platformoje.

Apskritai, beta testuotojai įvertino itin aukštą ir nekintantį saugumo lygį, kuris nelėtina kompiuterio. Po kelių savaičių dar vienas ESET Beta programos dalyvis Kor Rogers parašė: „Mano kompiuteris, kuriame yra įdiegtas Windows 8.1 programa veikia sklandžiai, nesusidūriau su jokiomis problemomis. Programa nelėtina jokių sistemos resursų“.

Kviečiame prisijungti prie ESET Beta testuotojų bendruomenės ir išbandyti pirmam devintos kartos ESET Smart Security 9 bei ESET NOD32 Antivirus 9.

V9_BETA_Infographic

Rašyti komentarą