Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„StorageCraft“ pristatė naują „ImageManager“ versiją - Sprendimai verslui

„StorageCraft“ pristatė naują „ImageManager“ versiją
Sigita
  • Paskelbta 2016-04-11
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Atsarginių duomenų kopijų sprendimų kūrėja „StorageCraft“ išleido „ImageManager 7.0“ – atnaujinta sprendimo versija pasižymi naujomis funkcijomis, kurios padės valdyti, organizuoti ir atkartoti (ang. replicate) atsarginių duomenų kopijų atvaizdus, sukurtus naudojant pažangius atstatymo sprendimus „StorageCraft ShadowProtect SPX“ ir „ShadowProtect v5“.

Kas naujo „ImageManager 7.0“?
Standartinės ir nemokamai prieinamos funkcijos:
Pažangus atvaizdų patvirtinimas
Nustatykite, kad norimos atsarginės kopijos automatiškai pasileistų per integruotą „StorageCraft VirtualBoot“ technologiją, kartu pateikdamos el. laišką su prisegta momentine ekrano kopija, kurioje matytųsi sistemos prisijungimo langas. Atvaizdų patvirtinimą galima numatyti kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį.

Išplečiami valdomi aplankai
Išplėskite valdomus aplankus, kad rodytų detalesnę darbo informaciją, kaip atkartojimo užduotys, „HeadStart Restore“, „intelligentFTP“ ar „ShadowStream“ užduotys.

Valdomi aplankų filtrai
Filtruokite tik norimus matyti aplankus pagal nustatytas užduotis, kaip aplankai pagal užduočių tipą, aplankai su vykdomomis užduotimis, sinchronizuojami aplankai ir pan.

Atsarginių duomenų kopijų saugyklos valdymas
Konfigūruokite atskirą valdomą aplanką ir leiskite „ImageManager“ automatiškai taikyti politikos nustatymus sub-aplankams atsarginių kopijų saugykloje. Bet kurie nauji sub-aplankai yra automatiškai valdomi ir perima numatytus atsarginių kopijų saugyklos nustatymus.

Premium „ImageManager 7.0“ funkcijos
„ShadowStream“
„StorageCraft ShadowStream“ technologija paspartina atsarginių duomenų kopijų perdavimą į privatų ar viešą debesį, nuotolinę duomenų saugyklą penkis kartus greičiau, nei tradiciniai FTP protokolai.

„intelligentFTP“
„StorageCraft intelligentFTP“ technologija užtikrina maksimalų lankstumą, leidžiantį perduoti kiekvieną „ShadowProtect“ padidintą failą ar tik atskirą, kasdien sukuriamą failą. Tai leidžia pritaikyti išsaugojimo politiką pagal savo poreikius.

„HeadStart Restore“
„StorageCraft HeadStart Restore“ technologija leidžia atstatyti itin greitai, paleisdama vietines atsargines kopijas virtualioje mašinoje su budinčiu režimu. Budėjimas būna savalaikis, nes „ImageManager“ įkelia kiekvieną atsarginę kopiją į virtualią mašiną.

Atsisiųskite naujausią „StorageCraft ImageManager 7.0“ iš programinės įrangos atnaujinimų puslapio gamintojo svetainėje.
Dėl Premium versijos licencijos kreipkitės į Baltimax pardavėjus.

Rašyti komentarą