Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Startuoja pasaulinis mobiliųjų technologijų kongresas | Sprendimai verslui

Startuoja pasaulinis mobiliųjų technologijų kongresas
Sigita
  • Paskelbta 2015-03-02
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Šiandien startuoja vienas didžiausių mobiliųjų technologijų kongresas Mobile World Congress Barselonoje, kuriame iki kovo 5 dienos rinktis mobiliųjų technologijų kūrėjai ir ekspertai iš viso pasaulio. Kongreso metu daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujanti IT saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatys inovatyvius IT produktus mobiliesiems įrenginiams.

Šią savaitę vyksiančiame renginyje ESET pasiruošusi supažindinti dalyvius su savo svarbiausiais 2015 metų saugumo sprendimais: naujausios versijos ESET Mobile Security for Android telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, dviejų faktorių autentifikavimo produktą Secure Authentication ir vos prieš keletą dienų startavusius naujos kartos produktus verslui ESET Endpoint Security ir nuotolinio administravimo įrankį ESET Remote Administrator.

Kongreso metu ESET atstovai kiekvieną dieną dalyvaus pristatymuose, kur kalbės apie IT saugumo iššūkius ir galimybes. Bus pristatyti Android įrenginių saugumo produktai, ESET autentifikavimo technologijos, naujausios kibernetinės grėsmės ir ką tik startavę naujausi IT saugumo sprendimai verslui. Parodos metu ESET ekspertai savo stende kviečia užsukti visus debesų kompiuterijos, interneto, tinklo paslaugų tiekėjus, mobiliųjų įrenginių gamintojus ir IT saugumo entuziastus.

„Nekantraujame susitikti su ESET dalyviais kongrese Barselonoje, jame dalyvaujame jau kelerius metus“, – sako ESET atstovas Miro Mikus. – „Mobilieji įrenginiai jau seniai nebėra tik madingas aksesuaras, tai – neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Mes jais naudojamės visur, bet kokiu metu ir bet kokia proga. Dėl šios priežasties pristatėme naujos kartos mobiliųjų įrenginių apsaugą verslui ir šis kongresas, be abejonės, yra puiki vieta papasakoti apie savo produktus“.

Daugiau apie ESET dalyvavimą kongrese galite sužinoti peržiūrėję video. Parodoje galima bus susipažinti su šiais ESET saugumo sprendimais:

ems-cardESET Mobile Security for Android: itin efektyviomis grėsmių aptikimo ir apsaugos funkcijomis pasižyminti programėlė, skirta išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Joje integruota ne tik duomenų apsauga vagystės atveju „Anti-Theft“, bet ir individualios nustatymų galimybės, darančios šį sprendimą itin patrauklų mobiliųjų įrenginių ar interneto paslaugų tiekėjams. Saugumo audito funkcija, atsižvelgdama į vartotojo pasirinktus nustatymus, nuolat teikia informaciją apie galimas grėsmes ir siūlo, kaip užtikrinti optimalią apsaugą.

esa-cardESET Secure Authentication: įdiegtas „Microsoft Remote Desktop Protocol“ papildinys ir patobulinti autentifikavimo metodai mobiliuosiuose įrenginiuose produktą daro vienu veiksmingiausių dviejų faktorių sprendimų rinkoje. Dviejų faktorių autentifikacijai būdingas itin saugus nuotolinis prisijungimas prie įmonės duomenų per VPN (virtualaus privataus tinklo) ar „Microsoft“ aplikacijos. Išskirtiniam saugumo lygiui užtikrinti integruota API (Application Programming Interface) sąsaja ir SDK (Software Development Kit) įrankiai, kurie suderinti su paprastu įdiegimu ir nuolatine technine pagalba.

era-cardNaujos kartos ESET sprendimai verslui bei ESET Remote Administrator: praėjusią savaitę ESET pristatė naujos kartos produktų liniją verslui. Visi jie palaiko „Mac“, „Windows“ ir „Android“ sistemas ir yra skirti įvairių dydžių įmonėms. Svarbiausias iš šių produktų – nuotolinis sistemų valdymo įrankis ESET Remote Administrator. Atnaujinant šį sprendimą ypatingas dėmesys buvo skirtas vartotojo sąsajai. Nuo šiol dar paprasčiau keisti nustatymus, formuoti saugumo politiką ir spręsti iškilusias problemas. Vizualiai patraukli ir patogi ESET Remote Administrator sąsaja  suteikia itin plačias galimybes valdyti sistemas iš vienos vietos.

Dalyvaudami kongrese, ESET kūrėjai siūlo įsigyti ESET Mobile Security for Android „Premium“ versiją tik už pusę kainos. Kovo 2-8 dienomis licenciją įsigyti galima visiems mobiliesiems Android įrenginiams „Google Play“ paskyroje. Šioje parduotuvėje iš pradžių parsisiųskite nemokamą versiją, o tada pasirinkite „Premium“. Daugiau informacijos galite rasti sekdami #mobileweek socialiniuose tinkluose.

Rašyti komentarą