Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„SoftMaker“ klientai gali naudoti naują „Thunderbird 52“ - Sprendimai verslui

„SoftMaker“ klientai gali naudoti naują „Thunderbird 52“
Sigita
  • Paskelbta 2017-05-23
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Biuro programų paketo „SoftMaker Office 2016” naudotojai jau gali naudotis atnaujinto el. pašto kliento „Thunderbird 52” privalumais. Programa prieinama kaip nemokamas naujinimas ir yra suderinama su „SoftMaker” programomis.

Be ištaisytų klaidų nauja „Thunderbird” versija buvo papildyta naujomis funkcijomis:

Katalogų įrankių juosta  
„Thunderbird 52” siūlo patogų išskleidžiamą („dropdown“) sąrašą, kurio dėka lengviau pasiekti katalogus ir paskyras. Taigi galėsite rinktis, kokius katalogus jums rodyti, pavyzdžiui, neskaitytų laiškų ar svarbių laiškų katalogus.

Naujos pokalbių modulio funkcijos
Su integruotu pokalbių moduliu galite pasiekti savo „Twitter“ paskyrą tiesiai iš „Thunderbird“. Naujoje versijoje atsirado galimybė mėgti kitų žmonių žinutes tiesiog dirbant su el. paštu, taip pat galima nusiųsti žinutę norimam žmogui.

„Lightning“ kalendorius
Dabar galėsite kurti ir redaguoti įvykius bei užduotis papildomose kortelėse („tab“)

„Korespondentų“ skiltis
Vietoj buvusios skilties „From“(Nuo) atsirado visiškai nauja skiltis „Correspondents“. Jei ši naujovė nepriimtina, ją galima išjungti.

Žinučių filtrų kopijavimas
Jei rūšiuojate savo el. laiškus į katalogus, jūs tikriausiai naudojate žinučių filtrus. Dabar galėsite kurti tokius filtrus dar lengviau – tiesiog kopijuodami jau esamus.

Be šių naujovių el. pašto programa sulaukė dar daug smulkių patobulinimų, tarp kurių yra, pavyzdžiui, pasikeitusi hipersaito įterpties kombinacija klaviatūroje (vietoj Ctrl+L dabar bus Ctrl+K). Be to, šalinant savo paskyrą iš „Thunderbird“ dabar galima pasirinkti ištrinti visus susijusius failus iš kietojo disko.

Plačiau apie „Thunderbird“ atnaujinimus skaitykite „SoftMaker tinklaraštyje.

Rašyti komentarą