Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Robert Lipovsky pranešimas apie kenkėjų tyrimus - Sprendimai verslui

Robert Lipovsky pranešimas apie kenkėjų tyrimus
Greta
  • Paskelbta 2016-05-12

Vyresnysis ESET kenkėjiškų programų tyrėjas Robert Lipovsky, viešėdamas Vilniuje prieš LOGIN konferenciją, buvo susitikęs su besidominčiais, kaip vyksta kenkėjiškų programų tyrimai ESET saugumo laboratorijose. Susitikimo metu jis ne tik papasakojo apie saugumo laboratorijos, juokais vadinamos Hiustonu, kasdienybę, bet ir pristatė įdomesnių naujų kenkėjų pavyzdžių – nuo kibernetinio šnipinėjimo atakų iki išpirkos reikalaujančių virusų, kurių neverta bijoti.

Susitikimo dalyviai nuoširdžiai juokėsi, kai R. Lipovsky parodė, kokių asmeninių žinučių jiems palieka kenkėjiškų programų kūrėjai. Turint omenyje, kad kasdien nustatoma virš 300 tūkstančių unikalių naujų kenkėjų, tokie dalykai praskaidrina saugumo ekspertų tyrimus.

Ir vis dėlto, kaip teigė Robert, jei koks programišius sugebėtų įsilaužti į ESET įmonę, to žmogaus tikrai nepriimtų į darbą – saugumo sprendimų rinkoje tai yra nerašyta taisyklė. Juo labiau svarbus pasitikėjimo aspektas. „Kaip gali pasitikėti žmogumi, kuris iki tol darė blogus dalykus?“, – retoriškai klausė ESET saugumo ekspertas.

Dalinamės Robert Lipovsky pranešimo skaidrėmis. Tikimės, ir jums bus įdomu susipažinti su ESET saugumo laboratorijos atliekamais kenkėjiškų programų tyrimais.

Vilnius_pre_Login prezentacijos skaidrės

 

Rašyti komentarą