Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Redaguokite PDF dokumentus su nemokama "FlexiPDF Basic 2017" | Sprendimai verslui

Redaguokite PDF dokumentus su nemokama „FlexiPDF Basic 2017“
Sigita
  • Paskelbta 2017-07-11
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Vokietijos programinės įrangos kūrėja „SoftMaker“ siūlo ne tik patogius biuro programų paketus „SoftMaker Office“, bet ir PDF dokumentų kūrimui bei redagavimui skirtas programas „FlexiPDF“.

Jei kada norėjote įterpti puslapius iš vieno PDF failo į kitą, perdėlioti puslapių tvarką ar ištrinti atskirus puslapius PDF dokumente, tada jums tikrai pravers nemokama programa „FlexiPDF Basic 2017“.

Vartotojams yra nemokamos šios funkcijos:

  • Puslapių įterpimas, išdėstymo tvarkos keitimas ir trynimas
  • PDF dokumentų peržiūra, komentavimas ir paieška
  • PDF dokumentų kūrimas su interguotu PDF spausdintuvo tvarkykle (angl. PDF printer driver)

„FlexiPDF Basic“ yra nemokama tiek namų, tiek verslo vartotojams. Atsisiųsti programą galite iš gamintojo puslapio.

Ieškantys papildomų redagavimo galimybių gali rinktis mokamą programos versiją „FlexiPDF 2017“, kuri leidžia eksportuoti PDF failus į redaguojamą formatą „Microsoft Word“ arba „TextMaker“, pildyti statines ir interaktyvias formas, kurti foto albumus it t.t.

Su šia programa galima įkelti ir redaguoti grafinę medžiagą PDF dokumentuose, itin paprasta apkirpti norimas nuotraukas ir brėžinius bei juos pridėti kaip vandens ženklus. Taip pat galima dubliuoti grafinius elementus iš vieno puslapio į kitą.

Dėl integruoto AES šifravimo, PDF failai gali būti apsaugoti nuo atidarymo, redagavimo, spausdinimo ar teksto kopijavimo – tam tereikia pasirinkti, kuris gavėjas kokius veiksmus gali atlikti. Jei PDF dokumente yra saugoma konfidenciali tekstinė ar grafinė informacija, „FlexiPDF Professional“ leidžia ją paslėpti, kad jautri informacija nebūtų perskaitoma arba atkuriama.

Daugiau informacijos apie „FlexiPDF 2017“ rasite lietuviškame „SoftMaker“ puslapyje.

Rašyti komentarą