Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Princas Žavusis: Valentino dienos pinklės internete | Sprendimai verslui

Princas Žavusis: Valentino dienos pinklės internete
Sigita
  • Paskelbta 2016-02-13
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Internetinės pažintys jau seniai nusimetė kuklumo rūbą – Pew tyrimų centro apklausa 2013 metais atskleidė, kad virtuali draugystė prarado didžiąją dalį savo stigmos. Taigi, ar ieškote meilės XXI-ajame amžiuje? Tereikia tik paspausti mygtuką ar perbraukti ekraną – ir ji jau čia!

Pasak internetinių pažinčių ekspertės Julie Spira, pats darbingiausias laikas pažinčių svetainėms yra tarp Kalėdų ir Šv. Valentino dienos. Su naujų metų pradžia atsiranda daug „naujų vienišių“, norinčių užsiregistruoti pažinčių svetainėje ir pagaliau surasti Ją ar Jį.

Deja, ne visiems pasiseka. Kaip jau skelbė FTB, kibernetiniai nusikaltėliai tyko galimybės „paversti vienišus ir pažeidžiamus į greitus pinigus“. Taigi vienišiai ar tiesiog ieškantys meilės yra pavojuje.

Laimei, yra dalykų, kurie padeda apsisaugoti nuo beširdžių sukčių. Mes demaskavome pagrindines jų taktikas, taigi belieka tik sekti patarimais, kad meilės paieškos būtų vainikuotos tikra meile, o ne sukčių apgaule.

Tobulas profilis – to-bu-las!

Vardas: Princas Žavusis
Adresas: Gyvena milžiniškoje ir prabangioje pilyje
Pomėgiai: kautis su drakonais ir blogiukais, norinčiais valdyti pasaulį
Ieško: Svajonių pelenės

Jei pakirto kojas, o širdį pervėrė Amūro strėlė, reikėtų atsigerti šalto vandens ir ramiai pagalvoti, ar šis žmogus iš tikro gali būti realus. Ekspertai tikina, kad reikia vengti tiek grubias gramatines klaidas darančių, tiek tų, kurie kopijuoja savo gyvenimo aprašymus iš žurnalų puslapių.

drakonas

Neįprastas ir nenuspėjamas elgesys

Princas Žavusis: „Mačiau tavo profilį. Manau, kad tu nuostabi. Parašyk man, jei norėsi pabendrauti. Šiandien aš užsiėmęs. Turiu gelbėti kaimiečius nuo drakono.“ Kitą kartą: „Atleisk, man reikia eiti… meras nori pakalbėti apie finansinius reikalus, rodos, reikia atstatyti kaimą. Jam reikia finansinės pagalbos, o aš kaip tik ieškau galimybės investuoti. Greitai susirašysime“.

Jei naujosios pažinties herojus vis mėto pėdas ir atrodo atitrūkęs nuo bendravimo, ko gero tai irgi bus sukčius. Gal net visas kompiuterinis robotas, automatiškai rašantis žinutes, kokie gražūs tavo raudoni plaukai, nors esi blondinė. Itin verta sunerimti, jei Princo elgesys staiga pasikeičia.

Manipuliacijos užuomazgos

Princas Žavusis: „Nuvyjau drakoną, bet štai atsidūriau ligoninėje. Kaip tyčia praganiau savo kreditinę kortelę, net nežinau, kaip sumokėsiu už gydymą. Na, nesvarbu, kaip tu?“

Gebėjimas manipuliuoti auka yra vienas iš pagrindinių sukčių ginklų. Dažniausiai kalbėjimas apie pinigus ar prašymai pagelbėti dramatiškoje situacijoje reiškia tik vieną – nešk kudašių nuo šio sukčiaus!

Perkelkime pokalbį į geresnę vietą

Princas Žavusis: „Gal pratęskime mūsų bendravimą kur nors kitur? Per el. paštą ar Facebook? Nemanai, kad ten būtų saugiau, nei šiame pažinčių puslapyje? Tada sutartume dėl susitikimo datos – nekantrauju tave pamatyti!“

Rimtos pažinčių svetainės yra saugios, jų aplinka pritaikyta asmeniniam bendravimui, tačiau jos negali apsaugoti nuo ten besiregistruojančių sukčių. Tad sukčiai greitai panorsta perkelti bendravimą į kitą platformą, kad kuo daugiau sužinotų apie potencialią auką – jei intuicija kužda, kad kažkas čia negerai, gal verta bendravimą nutraukti?

Rašyti komentarą